Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek, hogy kiszerettetek a párotokból, aztán egy szakítást majd azt követő "se veled se nélküled után" újra beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Alapvetően szerintetek lehetsz újra szerelmes ugyanabba az emberbe?
2013. okt. 25. 10:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Lehetsz, de nagyon sokat kell letennie az adott illetőnek az 'asztalra'.
2013. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Ha a másik fél is akarja és sokat is tesz érte, hogy újra belé szeress. Két ember változása, kompromisszumai. Anélkül nem megy semmi.
2013. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi az, amivel el lehet érni, hogy újra belészeressenek?
2013. okt. 25. 10:18
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Tenger türelem, szeretet, törődés, humor, játékosság, önzetlenség.
2013. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Már nem ilyen woodoo-ra gondoltam, vagy ilyesmi,. de mire gondoltok? Megbízhatóság, támogatás, kedvesség, a hibákon való változtatás ilyesmi?
2013. okt. 25. 10:19
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
(5) nő az illető vagy férfi, akit szeretnél, hogy beléd szeressen újból, mert nem mindegy.Az amit irtam az egy férfire vonatkozik, ha azt akarja, hogy a másik ember újból beleszeressen. Egy férfinél teljesen mást kell tenni:)
2013. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
4-es voltam
2013. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.... igazából ezzel kapcsolatos. Szerintetek használhat ilyenkor a távolság? Sok szempontból nyírta a kapcsolatot, hogy a problémákon kívül megettek a szürke hétköznapok. Ha egy másik városba költözik az egyik fél a munka miatt és heti 3-4 alkalommal találkoznak (akkor persze együtt alvás, séta, mozi, étterem) az azonnali visszaköltözés helyett az szerintetek árt inkább, vagy használ?
2013. okt. 25. 10:23
 9/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetben szerintem nem kiszeretünk a másikból, csak több az a tulajdonsága, amit nem tudunk már tolerálni a kapcsolatban, ezáltal inkább taszít, mintsem vonzana bennünket a másik. Az újra beleszeretés pedig azon alapszik, hogy vagy megszűnnek ezek a rossz tulajdonságok, vagy mi vagyunk képesek az elfogadásukra, megváltozik az értékrendünk.
2013. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Válaszolnál a neked feltett kérdésre? nő vagy férfi az illető?
2013. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!