Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 3-4 hós babátokk...

Mit csináltok 3-4 hós babátokkal, ha megállás nélkül hisztizik és már az összes lehetséges okot kipipáltátok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig szabad hagyni sírni?
2009. nov. 16. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy ekkora baba még nem hisztizik, lehet, hogy álmos, de túl sok neki az inger és ezért nem alszik, egyszerűen csak tedd le egy csöndes szobában, és némi nyűglődés után, ha álmos, elalszik.
2009. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 3-4 hós baba még nem hisztizik. Ha sír, annak oka van, vmi nem stimmel . Én soha nem hagytam sírni a lányaimat, mindig próbáltam megkeresni a sírás okát(pisis, kakis pelus, éhség, fájdalom, fáradság, unalom, félelem és egyéb oka is lehet) és megnyugtatni őket, pedig nagyobbik lányom hasfájós volt így sokat sírdogált, de az nem hiszti volt. A te babád sem hisztizik csak valami nagyon nem stimmel , ne hagyd sírni azzal csak rontod a helyzetet, mert egy ilyen kicsinek még az anyukája közelségére van szüksége és arra hogy megnyugtasd. Biztos nem könnyű, főleg ha nem tudod mi az oka de légy nagyon türelmes hidd el megéri. Próbáld megtornáztatni, szopiztatni, ringatni. Kitartást! Egy 28 hós és egy 4 hós baba anyukája
2009. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Az előző válaszok tökéletesek és finomak:) türelmetlen vagy,mert nem nagyon akarod kitalálni,miért sír,miért követel téged vagy másegyebet,egyszerűbb sírni hagyni, és ráfogni hogy egy párhós hisztizik, heccből ordít, közben semmit sem akar. Kezdj jobban ráhangolódni és jobban figyelni,így lesznek egyszerübbek és sokkal boldogabbak a napjaitok.
2009. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak ők hisztizni most is, múltkor éppen fürdetni vittem és elvettem tölle öltöztetésnél a játékát és szó szerint üvöltött. Ez már hiszti.
2009. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5-10percig hagyjuk sirni.

utána bemegyek felveszem, és elaltatom.

2009. nov. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem is kicsi még a hisztihez.Az én babám két hónapos koráig volt ilyen "hisztis" és akkor mindig cicire tettem,vagy fölé hajoltam és beszéltem hozzá,mosolyogtam rá.Mindig megnyugodott.A nagyszülők állandóan mondogatták,hogy majd jól elkényeztetem,főleg,hogy kevés volt a tejem,így szinte egész nap ciciztünk.Az lett a vége,hogy már három és fél hós nagylányok vagyunk,érdekel minket a külvilág,sokat játszunk,ha elfáradunk,akkor egyszerüen elalszunk.A cicizés is megy már,így ezzel sincs gond és anya is rájött már,hogy mikor-miért sírok,így minden mosolygós és kerek.Ti is szép lassan helyre rázódtok majd,de szerintem ne hagyd sírni.Nem fogod elkényeztetni.
2009. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is hiszti, akinél előfordult az tudja. Nálunk is volt,és van, én már az orvost is kihívtam, azt hittem beteg, de nem. Egész nap nyafog, unatkozik....
2009. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oka van, ha úgy sír ahogy írod! Nem szorítja vagy irritálja ruha vagy pelenka? Próbáld megkeresni az okot. Puszta szórakozásból nem üvölt egész nap!
2009. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!