Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyesről gyedre kérdés, munkané...

Gyesről gyedre kérdés, munkanélküliről?

Figyelt kérdés

Augusztus 11. óta intéződő folyamatos papírokra hivatkozva 2 hete megkaptam visszamenőleg a gyedemet! Hihetetlen volt hogy olyan papírt kértek tőlem ami nélkül el sem indíthattam volna a kérelmet.

Más is járt így?


2009. nov. 16. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, megkérdezhetem milyen papírokat kértek? Nekem holnap jár le a tgyásom, aztán újra indíttatom a munkanélkülit és igénylem a gyedet. Segítenél mire készüljek.

Pár kérdéssel alattad tettem fel egy kérdést, de még nem jött válasz.

2009. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én is most probálom elintézni,de engem nem akarnak a munkaügyiről gyed-re venni,valami uj törvényre hivatkozva...

Bocs h nem válaszolok,de lehet tudsz nekem segiteni.

T-gyásom most járt le és a munkaügyi elutasitott,pedig onnían mentem szülni..

Neked hogy sikerült?

2009. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bár engem nem érint de itt a megoldás! Sok sikert! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..
2009. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves 2., miért utasítottak el? Nekem ma jár le a tgyásom, holnap megyek a munkaügyibe. januártól vagyok munkanélkülin, akkor még azt mondták visszavesznek és intézhetem a gyedet. 1. voltam
2009. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Én már napok ota ez után járok,mert nekem 14-n járt le a t-gyás,nekem a munkaügyibe azt mondták,hogy már nem veszik vissza a kismamát,és ez miatt nemvagyok jogosult a gyed-re.

Állitolag idén januárjátol van igy.

Nagyon fel vagyok háborodva és nem fogom ennyibe hagyni,de eddig falakba ütköztem..

Neked mit mondtak,hogy semmi akadálya?Légyszi majd irj h mi volt,mert ha te megkapod,akkor engem csúnyán átvertek.

2009. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

09.01-es mikor kezdted intézni a gyedet? Aznap, mikor lejárt a tgyásod, vagy másnap, esetleg a lejárat előtti napokban?


Bocsi, hogy ennyire offolok és ennyit kérdezek, de hiába hívom az oepet és munkaügyet, senki nem veszi fel. (1.)

2009. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

14-én járt le,és én 12-én adtam le az ujabb igénylést,de nekem 100%-ra mondták h elutasitanak!

Ha sikerül elérni őket,légyszi irj,mert kiváncsi vagyok Neked mit mondanak!

2009. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a párom beszélt a munkahelyén a tb-s csajjal és ő azt mondta hogy még a munkanélkülibe sem kell bemennem, hanem egyből az oephez. erre most fogom magam és bemegyek a munkaügyre, hátha mondanak valami okosat. ha hazaértem írok neked hogy mi volt. ha tudok, akkor privit.
2009. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Drukkolok! És várok!

Kedves Kérdező!Remélem nem haragszol,h itt beszéltük meg:)

2009. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nekem is azt mondták hogy csak akkor jár gyed ha megvolt a 180 biztosított nap a szülés előtt. Ebben a munkanélkülin eltöltött napok is beleszámítottak.

Ezek a papírok kellettek:-Tgyás megszüntető határozat ezzel elmész a munkanélkülire ahol újra regisztráltatod magad.Ezt szüneteltetni kell és ennek is kell a határozata! Aztán kell kérned a munknélk. ből bérmegállapítós okirat.(ők töltik ki de fingjuk sincs róla )-Születési anyakönyvikivonat

Más nem jut eszembe de az OEP-nél megmongják. A munkanélküliben azzal sincsenek tisztában milyen papírokat kel NEKIK kitölteni.

Remélem segitek.

Sok sikert!

2009. nov. 17. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!