Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a fogzós...

Hogy oldjátok meg a fogzós éjszakákat? Mit csináltok, ha óránként sírva ébred a babó?

Figyelt kérdés
Az Én kisfiam 4,5 hónapos és egyre rosszabbak az éjszakáink. 1-2 óránként fent van és csak cicin nyugszik meg. Ezzel az a baj, hogy túletetem Őt, már tegnap sötétzöldet kakált. Milyen teát adhatok esetleg neki cici helyett éjszaka?
2009. nov. 17. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem se szoptasd éjszaka.

éna mikor már ezredszer ébredt, Nurofent adtam neki.

És cumi.

Babateát adhatsz neki természetesen, deén max. egyszer adtam egy éjjel, mert igazából ilyenkor nem szomjas.

2009. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A cumiját azóta kiköpi mióta fogzik, előtte meg csak ezzel aludt. Ma éjszaka adtam neki Panadol szirupot, annyit értem el, hogy 3,5 órát aludt egyhuzamban. De amíg nem érezte a szájában a cicimet, addig teljes erőből üvöltött:-(

Nem akarok granulátumos teát adni neki. Milyen fajtát lehet a rendes teákból?

2009. nov. 17. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz neki teát adni, adj vizet szerintem ha mindenképp itatni akarod. De szerintem sem kéne itatni, nem fogod vele a cicidet kiváltani ha már rászokott, hogy cicit kap.
2009. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a teára, hogy valami kerüljön a gyomrába, ha attól megnyugszik, de valószínű, hogy nem a tejcsitől nyugszik meg, hanem a cicitől. Nem így szoktattam, amikor nem fogzott éjszaka egyszer evett, ami normális volt, mert így 6 órát aludt egyhuzamban evés előtt és után is. Mióta jön a foga, azóta akar állandóan cicizni.
2009. nov. 17. 10:06
 5/11 A kérdező kommentje:
A másodiknak: a fő kérdés az volt, hogy te hogy oldod meg az ilyen éjszakákat. Azt nem írtad le.
2009. nov. 17. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
hát mi együtt alszunk...11 hónapos. éjjel vagy 10x ébred, van hogy többször, és csak a cici kell neki. semmilyen gygyszer nem vált be, a homeopátia sem. szóval még ezt tartom a legjobbnak, így valamennyit tudok aludni, na nem sokat, már hulla vagyok lassan, 7 hónapos kora óta ez megy. Az orvos se tudott sok okosat mondani. Imádkozom, hogy hamar túllegyünk rajta.
2009. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lesz 3hós,és 2hete jön a foga.Az éjszakáink kemények,velünk alszik,és szintén csak cicin alszik vissza valamikor,de azt se mindig.Olyankor teljes tüdőből ordít.Most irt valami gélt vagy mit a védőnő,ami állítólag nagyon jó,és 300.-Most megyek érte,ha gondoljátok megírom majd a nevét.
2009. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nurofen vagy Panadol szuszpenzió nagyon jó!

Homeopátiás pedig:Viburcol kúp,Chamomilla golyó stb.Ezeket adom felváltva igy legalább tud aludni.

2009. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

12:48-as, leírnád majd a nevét a gélnek?

Mindent próbáltam, amit az utolsó, kivéve a Viburcol-t, sajnos nekünk még a Panadol szirup sem nagyon vált be:-(

A Chamomilla meg egyáltalán:-(

2009. nov. 17. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Susp.Anaesthetica Nálunk 320.-

És ilyen mentolos,de nem gél most néztem,hanem olyan mint a szirupos gyógyszer,és abból adok neki,az elzsibbasztja.Nekünk jó.

2009. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!