Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjátok a h1n1 elleni...

Beadatjátok a h1n1 elleni oltást a gyerekeiteknek? Az én kislányom 19 hónapos, dec.1-től megy bölcsibe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Borzasztó nehéz eldönteni, nagy felelőtlenség leírni azt is hogy oltasd be és azt is hogy ne. Ezt neked kell eldöntened. CSak annyit írhatok le, hogy én mit tennék ha egy év feletti lenne a babám, Beoltatnám, de az enyém csak 8 hónapos. valahogy kihúzzuk a telet és ha egy évet betölti a kicsim és még tombol ez a nyavaja, akkor beoltatom.
2009. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Döntsd el te!A te gyereked, a te döntésed!

És légyszi ne írjatok több h1n1-es kérdést!Menj, és beszéld meg a gyerek orvosotokkal, ő mit mond!Azt fogja mondani dönts te, te vagy az anyja!

2009. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Másodiknak teljesen igaza. Ahol én lakom itt korhazba került egy kisgyerek mert a védőoltástól majdnem megvakult
2009. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy már megszabd, hogy milyen kérdéseket írjanak ki! Tudod ez egy ilyen oldal, ha nem tetszik nem kell idejárni, hihetetlen amúgy hogy mennyi hülye jár ide...
2009. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi baja lehetne az oltástól? (bocsi, hogy belekérdezek, de ezek szerint új kérdést nem lehet itt feltenni ebben a témában..... :S)
2009. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyerekorvos nem javasolta 3 éves kor alatt.Az én lányom 14 hónapos. A nagyfiamat ma oltották be, 8 éves, engem tegnap.

Tényleg csak a gyerekeorvosra halgass, senki másra.

2009. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sok ismerősöm van aki beoltatta magát és gyerekét. Közülük senki sem vakult meg , sántult le, hülyült meg, de ha a híradót nézem akkor arról hallok, hogy sokan kórházban vannak és meghalnak az influenzában.
2009. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9 éves kor előtt nem igazán alakul ki védettség. A beoltottak jóval több mint felénél! Szóval megfontolandó!
2009. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az unokahúgom beoltatta az 5 éves lányát és az oltástól agyhártyagyulladást kapott, a bethesda kórházban fekszik eléggé rossz állapotban, úgyh haggyjuk.

Mindenki döntse el saját maga, nekünk a háziorvosunk azt mondta h nem javasolja mert nincs letesztelve. Inkább a megelőzésre fekteti a nagyobb hangsúlyt.

Én nem adatom be sem magunknak sem a gyermekeinknek

üdv. 18 hós kislány anyukája

2009. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is azt javasolta a gyerekorvos h ne!!mert egyrészt ilyen kicsiknél nincs tesztelve, illetve nem tudják a későbbi szövödményeket mellékhatásokat, mondta h akár 5 év mulva lebénulhat meg ilyenek,
2009. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!