Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba nem akar...

7 hónapos baba nem akar aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
napközben maximum 2 órát éjjel felébred 1x de este nem lehet le tenni aludni még 10 órakor sem! fogzik de nem nyafog csak a játék érdekli mit tegyek ?
2013. nov. 13. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
a mi lányunk is 7 hós és ez megy. nappal alig alszik, éjjel ébred. kísérletezgetek mindennel, de még nem jött be semmi. szőlj, ha neked igen! ;)
2013. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké:) kicsit meg nyugtató h nem vagyok egyedül ezzel:)
2013. nov. 13. 09:46
 3/3 eszo ***** válasza:

Szia!

pont most írtam egy hasonló kérdéshez...


nálunk is hasonló a helyzet,de kb 7-vagy 8 hós kora óta ez megy...ééés vasárnap töltötte a 11 hónapot!!!!

Gondolhatod én is hogy ki vagyok...valószínű a fogzás és a szeparációs szorongás együttes hatása...

nálunk még rosszabb a helyzet..este 10 előtt ritkán alszik el..és onnantól jobb napjain 2-3óránként kel, rossz napokon van,hogy fél óránként,óránként...megoldást én sem tudok..mindent próbáltam!!!!!remélem lassan kinövi!túl kell élni!

csak gondoltam írok,hogy nem vagy egyedül!

2013. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!