Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 2 hetes babátokk...

Mit csináltok 2 hetes babátokkal ha nem alszik két szopi között?

Figyelt kérdés
Lehet ringatni, meg cipelgetni keresztül a lakáson, és még mit lehet?.. 3 óra nem kevés, nem tudok már mit csinálni szegénykémmel :(
2013. nov. 13. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szórakoztattam :) Vicces fejek, mondókák, kukucska, érdekes tárgyak mutogatása, babakocsiban tologatás... csinálj nyugodtan bolondot magadból :) ő élvezni fogja! Legalábbis az én lányomnál bejött. 5 hetesen már vigyorgott ezeken!
2013. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
énekelj neki,rakj be gyerekdalokat,de egy picit hagyd egyedül is,hogy később ne legyen ezzel probléma hogy nem tudja lefoglalni magát.vagy menjetek el sétálni picit
2013. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen ha éppen nem sírt,kivittem magammal a konyhába pihenőszékkel,megcsináltam 1-2 dolgot és végig beszéltem hozzá,énekeltem neki.Védőnőtől kaptam korábban fekete-fehér kontrasztos ábrát (netről is lehet nyomtatni) azt jól látható helyre tettem (sokszor az matrac és a rács közé) és nagyon sokáig figyelte,így azzal is elment egy kis idő.
2013. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,ilyenekből volt 2 ábránk,az elsőt szerette nagyon!

[link]

2013. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért várják el egy csecsemőtől, hogy mindig egyen, meg aludjon, persze, tudom, akkor lenne idő másra is, de nem minden gyerek eszik-alszik típus.

Tedd be pihenőszékbe, hintába, bármibe, vidd magaddal a lakásban, beszélgess hozzá, ő pedig figyelheti, hogy mit csinálsz. Ha nagyon nyűgös, vedd fel, de nem kell órákig ölben cipelni.

2013. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
na,most olvasom,hogy nem jó,ha sokáig figyelik ezeket,szuper...:(nekem ezt annó nem mondták,csak most látom 8 hónap elteltével.
2013. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon ritkán alszik napközben és még csak 10 hetes. Amikor olvastam hogy naponta kb 14 órát alszanak az újszülöttek, persze csak az enyém nem... Menj el vele sétálni, énekelj neki, ha Nem sir és nem nyűgös akkor tedd babahordozóba és vidd ki magaddal a konyhába, nappaliba, igy tudod csinálni a dolgaidat, beszélj hozzá. Beszerezhetsz egy babahintát is, nagyon szuper találmány, nekünk elekromos van, zenél, hintáztatja előre hátra és oldalirányba is. Ha nagyon nem tudok már mit kitalálni akkor belerakom, van amikor nézegeti a forgó halakat, de van amikor segit neki az elalvásban. Hordozókendőt is próbálhatsz hátha könnyebben elalszik ha rajtad van.
2013. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Babakocsit próbálgattam de abban sincs el, hordozóm is van de abban ordít mint a sakál :( Pihenőszékben is kb 5 percig van el.. De a többi ötletet kipróbálom, köszi!
2013. nov. 13. 11:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hetes múlt.Ma már letettem játszószőnyegre,felszereljük neki lassan a körforgót.Ha látom hogy álmos,beteszem a kiságyba,sír,de időközönként simogatom,kap cumit,beszélek hozzá és elalszik,de nem veszem ki.Néha beteszem hordozóba,sétálunk,ha két evés között visszaérünk,nem piszkálom ha elaludt csak levetkőztetem és babakocsiban hagyom.Mondjuk ő 3 óránként eszik,nagyjából fél-3/4 van hogy egy órát.Én egyszer azt olvastam,hogy babák szeretik azokat a dolgokat nézni amiknek szeme van,kettő ilyen textiljátékot odacsíptettem kiságyába.
2013. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már többen írtátok h sétáljak vele. Nekem a gyerekorvos azt mondta 3 hetes korban szabad csak kivinni, illetve rányitni az ablakot csak, aztán 1 hónaposan kivinni. De akkor nyugodtan vihetem ki hamarabb szerintetek?
2013. nov. 13. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!