Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mit csináltok...

Anyukák, ti mit csináltok otthon egy éves babátokkal?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akiknek a férjük dolgozik. Hogy telik a napotok? Nektek is állandó rakodás, takarítás többek között? Mivel van el a babátok napközbe?
2013. márc. 8. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Na ez jó kérdés.

Az én babám most tanult még meg négykézlábazni. Le volt maradva a mozgásfejlődése. na azóta nem tudok vele leülni játszani, tanitgatni, mert ugy otthagy, hogy csak lesek. Reggeli után én próbálom rendbeszedni magam. Közben a fürdő fiókját kipakolja, hajingál ki mindent a folyosóra. Ja előtte még a konyhafiókot kirámolja.

Aztán megy a nappaliba és ott folytatja tovább. olyan pakolós, hogy valami őrület.

Nálatok kedves kérdező?

2013. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha apa nincs itthon akkor következőképpen telik a nap..reggel háromnegyed hétkor kelek, gyorsan reggelit készítek a nagyobbnak és szendvicset a suliba, ébresztem, közbe fél kézzel már a lányom reggeli tápiját készítem, negyed nyolc körül ébred, kajál, aztán berakom a járókájába játékokkal, elvan kb egy fél órát úgy, addig öltözés gyors ágyazás. azután megtömöm a mosógépet, játszunk picit, majd tízórai, utána babakocsi és irány a levegő kb egy órát minimum, majd lassan ebéd, utána játék, jön haza a nagy ebédeltetem, közbe ott van ölembe, vagy etetőszékbe a kicsit, azután lepasszolom pár percre a nagynak amíg elmosogatok, majd játszok , fárasztom picit , alvás, amíg alszik kiteregetek, és én is ledőlök, nem görcsölök ha szét van pár játék, délután megint csak játék és játék , uzsi, játék, vacsi..fürdés és fél nyolcor este alszik , na ezután főzök csak vagy akkor amikor férj otthon van, két napra főzök általában..eleinte próbáltam mindennek megfelelni és rend is legyen meg vasalt ruha is és hullaként estem össze, de most már nem érdekel, megcsinálom este kipihenten hisz délután én is szunyálok néha..lányom nagyon jól elvan a kemény lapos mesekönyvekkel, a játéktelefonnal, szereti ha együtt rakosgatjuk a dominót, szeret labdát gurítgatni, és újságot tépkedni, na ezzel negyven percet is képes bíbelődni , egy éves..ti miket játszottok? Mert nekem sincs mindig ötletem.
2013. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!