Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 honapos kislanynak mit...

4-5 honapos kislanynak mit lehet venni karacsonyra?

Figyelt kérdés
Minden otlet erdekel:)
2013. nov. 13. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is annyi idős lesz Karácsonykor. Nem tudom még mi mit fogunk neki venni, mert van egy 4 éves nővére, aki után mindene megvan. De az ilyen korú gyereknek jó ajándék mindenféle játék, pl maci vagy akármilyen puha figura, ami zenél, hangot ad vagy világít, vagy textil könyvecske, vagy puhatestű és fejű/rongyi baba.
2013. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a dilemmám, csak Ő 3,5 hónapos lesz, unokaöcsi. Épp ma jutott eszembe, hogy altató játékot veszek neki. [link]

Még utána kell járnom, hogy biztosan nincs-e hasonló nekik (van egy nővérke is).

2013. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi járókát vagy ''babakarámot'' veszünk neki játszószűnyeggel.legalább ha dolgom van kinn a konyhába vagy ahol nem látok be a szobába ott biztonságban tudhatom
2013. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nalunk is van nagyobb gyerek, tele vagyunk jatekkal, van 3 db forgonk, ket jatszoszonyegunk, stb. Ruhaja nagyon sok van. Es egyszeruen nem tudom. Lehet elore gondolkodom es veszek neki konyveket, mert abbol sosem eleg. De az altatos dolog is jonak hangzik.
2013. nov. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!