Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek a tápszer adagolás...

Segitenétek a tápszer adagolással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az van a dobozon, hogy 1-2 hét 90 ml, 3-4 hét 120 ml. Ha ma kereken 2 hetes, akkor holnaptól 120 ml?

Bocsi, ha buta kérdés.



2013. nov. 13. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú hát én nem ezt néztem soha! Megivott, amennyit megivott. Az enyém pl. 4 hetesen még csak 100-akat ivott.

Sokszor volt,hogy bekevertem többet, nem itta meg, így kiöntöttem.

2013. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem pontosan napra a doboz szerint kell adagolni, hanem ahogyan a baba igényli. Ha holnap még elég neki a 90ml, akkor csak 90ml-t adj neki. Majd ha éhes marad a 90ml után, akkor emelhetsz. Az én babám is 3,5 hónapos, doboz szerint 167ml-t kellene ennie napi 6x. Ehhez képest a lánykám még mindig csak 130ml-ket eszik, napi 5-6x. Ha neki elég, akkor nem kell túletetni. Egyébként volt már olyan, hogy nagyobb adagot csináltam neki, de nem ette meg, otthagyta. Akkor meg minek?!
2013. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van amikor 90 ml-t becuppant egy szusszra és még követelőzik, de nem merek többet csinálni neki. De van, hogy csak 60-at eszik.
2013. nov. 13. 14:01
 4/5 gabszem ***** válasza:
nem kell ezt szigorúan követni, ha simán kiszippantja a 90 ml-t akkor próbálj meg többet adni neki, majd látod hogy megeszi e.
2013. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki annyit, amennyit kér. Ha elfogy és látod, h enne még, akkor osszedobsz még 30 ml+ 1 kanálnyi tápszert.
2013. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!