Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 he3tes lessz a kisfiam...

8 he3tes lessz a kisfiam pénteken, ki lehet vinni sétálni? ÉS milyen teát adjak nekik mecse baby jó?

Figyelt kérdés
ti tesztek bele cukrot,mézet vagy mit adtok neki?
2009. nov. 17. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:
*kicsit elírtam mecsek baby
2009. nov. 17. 19:11
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs nagyon hideg -10 fok és nem esik az eső ki lehet vinni.

Mecsek baby teát adj neki nyugodtan, de mézet ne tegyél bele 1 éves korig nem szabad. Egy pici cukrot lehet hogy ne legyen olyan markáns az íze.

2009. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan kiviheted, kell neki is a levegőzés és ahogy az előző írta, míg nincs nagyon hideg, eső, szél, köd, addig hasznéljátok ki. Tea nem kell neki, ha anyatejes baba, ha tápszeres akkor adhatod neki a mecsek teát vagy forralt vizet (én nem vagyok a teáztatás híve, hacsak nem hasfájásra kell).
2009. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eddig még nem vitted ki? Elég baj az....

A víz a legjobb, nem kell neki más, sőt amíg nem táplálod hozzá, az sem kell, ha nincs kánikula-márpedig most nincs.

A tea is jó, mézet egy év alatt nem lehet adni, a cukor meg csak árt neki... ha már tea, natúran.

2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, már nyugodtan kiviheted. Szerintem hibiszkuszos Babamosoly teát adj neki, mert nekünk az édesköményestől fájt a hasa.
2009. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek ki. Esőben is van esővédő a babakocsira, ha szükséges Inkább a nagy szél legyen csak akadály. Ma kimondottan jó idő volt.

Ha anyatejes baba, akkor ne adj neki semmi mást!

2009. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én babám 6 hetes, de a gyerekorvos már 2 hetes kora óta kötelezővé tette a levegőzést, persze fokozatosan, de most már ha jó az idő, akár 3 órát is sétálunk. Elöbb kellett volna nektek is. Elöször csak az ablakot nyisd meg 2-3 napig 10-15 percre, de vigyázz nehogy huzatot kapjon, így szokja a kis tüdeje a levegőt. Aztán lehet csak kivinni. De ezt a védőnő, gyerekorvos nem mondta el neked??

Én naturlandos csipkebogyóteát csinálok a fiamnak, 1.5dl-hez teszek 1.5kávéskanál cukrot.

2009. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!!!

volt már kint a kisfiam 2 hetesen vittem először csak utána nem vittem mert állandóan erős szél volt most hogy ilyen szép idő van ma is elvittem magammal jó 1 órát sétáltunk de tegnap elött is voltunk akkor 20-25 percet fokozatosan viszem csak azért kérdeztem mert nem nagyon látok ilyen picibabát babakocsiba

2009. nov. 18. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene teáztatni ?

Nincs tejed ? Csak azért ,mert az oltja a szomjat ! Vagy fáj a hasa ? Vegyél neki gripe watert az jó rá ! De ne teáztasd !

Szerintem....

2009. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nincs sajnos tejem:( elapadt teljesen

tápszeres

2009. nov. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!