Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor milyen sütit...

Karácsonykor milyen sütit ehet akkor 9 és fél hós bébikém?

Figyelt kérdés
Már mindent eszik persze a tojást és tejet kivéve, De pont ez miatt tanácstalan vagyok, valakinek esetleg jó ötlet?
2013. nov. 13. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok. Kisfiam 10 hós volt az első karácsonyán. Igenis, ő is kíváncsi volt, hogy miket eszünk. Mindent megkostóltattam vele. Töltött káposztát úgy ette, hogy öröm volt nézni. Persze inkább csak a husiját adtam neki. Bár 10 hós korától azt ette amit mi, nem főzőcskéztem neki külön. Sőt 6 hós korától tettem az ételébe pici sót és cukrot is amibe kellett. Tejet, mézet, tojást 1 éves korától kapta. Köszöni szépen jól van, egészséges 4,5 éves fiúcska. Úgyhogy hajrá, imádni fogja a linzert :-)
2013. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én a zabpelyhes kekszből és linzerből fogok neki adni. lehet, hogy egy kicsit a bejgliből is. Bátyám gyerekei tavaly mindenből falatoztak egy keveset, nem lett tőle bajuk.
2013. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!