Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is hibázunk?

Szerintetek is hibázunk?

Figyelt kérdés
A férjemmel megfogadtuk, hogy a baba születés után havonta egy egy este szabad egyszer neki, másszor nekem, most, hogy a fiam elmúlt 6 hónapos, és egyedül elalszik, megvalósítottuk a tervünket, de mindenki bírál minket érte...Szerintetek is hibázunk?
2013. nov. 14. 13:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, értem, mit akarsz mondani, de kissé nyersen fogalmaztál...nálam szó sincs arról, h nem érdekel, mit csinál vele apa, ha felkel, csakhogy Máté már 4 hós kora óta nem kér enni éjszaka. Addig minden este ott voltam mellette, nem is érdekelt, h menjek akárhova, de mióta alszik éjszaka, újra jól esik kicsit kimozdulni.
2013. nov. 14. 14:26
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó vagyok, egyszer már vigyázott Anyám a picire, 1 órát voltam távol, meg volt etetve, mégis meg akarta itatni almalével, hiába kértem, hogy ne adjon neki semmit, amíg visszaérek. Most sokkal több időt leszünk távol, de tényleg nem fogom magam azon bosszantani, mit akar beletömni, úgysem fogja lenyelni (szerintem), ha meg lenyeli, abba sem hal bele. Caramel nem napolná el a bulit, amig a kisfiam áttér a vegyes táplálásra, én meg nem szeretném kihagyni ezt a koncertet.

Csak ennyit akartam ezzel mondani.

2013. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen úgy tudsz segíteni, ha megmondod, h már pedig nem adhat semmi mást neki, és hagysz neki lefejt tejet. Nálunk is volt, h anyósom 2 hósan tejszínhabot akart adni a kicsinek, és utána is sok baj volt, de kb 1 hónapja megmondtam neki, h ha nem fejezi be, akkor nem viszem hozzá a gyereket..
2013. nov. 14. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj, ha a szülők időnként néhány órára elmennek kikapcsolódni, a babát pedig egy MEGBÍZHATÓ személyre bízzák.

De ez tényleg gáz, hogy nem izgat, hogy mit ad enni a babádnak anyukád. Inkább vegyél tápszert és kapja azt a kicsi, ha esetleg megéhezne, de felelőtlenség hagyni, hogy anyukád bármit bele tömjön, ami nem neki való, ha meg esetleg nem enné meg, addig éhesen sírjon, amíg ti kimulatozzátok magatokat.

2013. nov. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek! Én egyáltalán nem így csinálom, apára hagyom pár órára, és ő rám, és mindig van kifejt tejem otthon, meg már sok mindent meg is eszik...
2013. nov. 15. 08:44
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem sem hibaztok, jol teszitek
2013. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!