Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12hónapos babám éjszaka...

12hónapos babám éjszaka felébred játszani. Mit tegyek, hogy ne tegye? Csak egy órát van ébren olyankor, de jobb lenne ha nem kelne fel.

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 17:23
 1/8 manutd84 válasza:
34%
Szerintem játsz vele,ne egyedül kelljen már legóznia csóri kisgyereknek..
2013. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kedves első válaszoló, te aztán tudsz tanácsot adni... :D Én azt csináltam, hogy (mivel már okos) nem hagytam magam rávenni a keringőre... vagyis nem kapcsoltam lámpát hozzá, nem adtam neki játékot, magamhoz öleltem, és vittem vissza aludni, és mondtam neki, hogy majd reggel...3-4 éjszaka után bevált...
2013. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én 10hónapos fiam is.Tegnap 2órát voltunk fent. Bármit csináltam nem aludt vissza.2 óra elteltével a cicizés után betettem az ágyába odaültem.mellé és a hátát simogatva aludt el. Amúgy egyedül elalszik a "kis barátjával".
2013. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se játssz vele,hanem fektesd vissza és magyarázd el minden alkalommal,hogy este alvás van majd leszokik róla.
2013. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves első!Aki ennyire nem èrt a babàkhoz,mint te az ne írogasson màr itt.(egy ėvesen nem legóznak a babàk) Köszi!
2013. nov. 15. 11:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan pakolom fekvő helyzetbe vissza.Ezt is jàtèknak veszi ès tetszik neki,ha meg nem szólok hozzà kiabal,ha berakom a mi àgyunkba közènk ott se alszik hanem bukfencezik rajtunk keresztül meg paskol minket.Si,ogatni se tudom,mert meg sem àll.Teljes erőböl bulizik.
2013. nov. 15. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Napközben mennyit alszik? A du alvás meddig tolódik el?

Szerintem a napközbeni alvást rövidítsétek, fáradtabb lesz estére, és jót alszik reggelig.

2013. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nèha nem is alszik csak egyszer màsfél óràt dèlutàn.Este ha fürdès utàn elalszik mondjuk fèl 9kor akkor felébred fèl 10körül ès bulizik akàr èjfèlig is.Egyèbkènt 11elött soha nem akar elaludni.
2013. nov. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!