Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császárral szült anyukák! Hat...

Császárral szült anyukák! Hat hete szültem és pénteken megjött, de nagyon sok és hat napja tart. A szülés utáni első menses normális hogy ilyen sok? Azért ide írtam, mert itt mindenki túl van a szülésen:-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem szülés óta (császáros voltam) hol alig van, hol meg nagyon sok.úgymond normális még nem volt.

15hós kisfiú anyukája.

2009. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem mikor megjött, az első 3 nap másfél óránként kellett cserélnem a "szuper" tamponokat (bocsi) és elő kellett vennem a szülésre vett tena extra betéteket...8 napig tartott. Több volt mint a szülés után. remélem ez nem lesz mindig így és visszaáll a régi.
2009. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a gyermekágyi vérzésem 8 hétig tartott, 2 hét szünet után megjött, erősebben, mint a terhesség előtt és tovább is tartott. A dokim azt mondta, hogy nincs gond, pár ciklus után áll csak be a rendszer, addig ki is maradhat vagy lehet hosszabb is egy ciklus (nekem volt egy 44 napos is, utána egy 27 napos). Most 13 hó után 30 napos ciklusaim vannak és 8 napig tart a vérzés, abból az első 2 nap erősebb, aztán gyenge. 12 hósan és 2 hetesen választotta le magát a babám, addig szopizott. Terhesség előtt 29 napos ciklusaim voltak, 6 napos vérzéssel.

Sok boldogságot!

2009. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kérdésemhez még annyit,hogy a kontrollon minden rendben volt és a menses első napján fogamzásgátlót kezdtem szedni,mert sajnos nem szoptatok..
2009. nov. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!