Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első karácsony a babával?...

Első karácsony a babával? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt akkor a pici?Mennyiben volt más a karácsonyotok akkor?

Nekünk tavaly karácsonykor,még pocaklakó volt,de már eléggé a végén jártunk,akkor voltam 37 hetes.

Idén karácsonykor pedig,majd 1 éves lesz.

Már annyira várom,hogy milyen lesz vele.

Leírnátok nektek milyen élmény volt? :)


2013. nov. 15. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hós volt. Nagyon élvezte. Amikor elaludt ebéd után, feldíszítettük a fát. Volt pislogás amikor felébredt. Kerekedett a kis szeme. Le akarta szedni a díszeket, majdnem betakarózott a karácsony fával. Bemászott alá, nem értem, hogy hogy a manóba nem szúrta. Szóval nagyon izgi volt. Az ajándékok nem igazán érdekelték, a fenyőfa és a díszek érdekesebbek voltak.
2013. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiam dec 2-diki és szülés után 3 hétig lábra sem tudtam állni komplikáció miatt! szóval először segítség nélkül 21. én tudtam felkellni... közös karácsony volt a szüleimmel - húgaimmal, mert akkor még ott laktunk...nem volt olyan nagy élmény az előzmények miatt.

Lányom dec 22-diki és szószerint nem akartak elengedni enegem a kórházból ott szivattak - pedig minden rendben volt velem! a gyereket simán elengedték -nagy baba volt és rendben volt vele minden! csak engem nem akart az ügyeletes orvos ...a 72 óra miatti pénz miatt! végre 24. én délután 4 kor sikerült önkényesen távoznom a kórházból és mivel vidéken lakunk és a kórház pesten volt, ismét a szüleimnél kötöttünk ki :) hát nem így terveztük, szóval nagy élmény volt ismét.. de legalább most tudtam élvezni a picit :)

az első közös karácsonyunk tavaly volt :) végre olyan amilyet szerettem -tünk volna, együtt csak mi 4 en :)

2013. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak tavaly volt az első karácsonya, akkor 3,5 hónapos volt, szóval nem sokat értett belőle. A karácsonyfára, díszekre, rácsodálkozott, de ennyi. Nagyon észre sem vette, hogy az más nap mint a többi. Most 15,5 hónapos lesz karácsonykor, mostmár biztosan nagyobb élmény lesz neki is. Tuti díjjazni fogja a karácsonyfát, a fényeket, az ajándékokat, a jó kajákat. Kíváncsi leszek, már nagyon várom.
2013. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legelsőn 3 hetes volt! A másodikon egy éves! Még nem igazán fogott fel a csillogó fán kívül semmit!

Most ugye két éves lesz és most különösen várom az idei karácsonyt, mert ebből már többet fog érteni.

2013. nov. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!