Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának mit vesztek/...

Gabi86 kérdése:

6 hónapos babának mit vesztek/vettetek karácsonyra?

Figyelt kérdés
karácsonykor lesz 6 hós és nem tudom mit vegyek a kis lányomnak.mondjuk a család többi tagjának sem tudom.ilyenkor már rég el szoktam kezdeni vásárolni,de idén nem tudom mi lesz vagy hogy lesz.

2013. nov. 9. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi akkor vettük a bébikompot,a mi lányunk is 6 hós volt egy karácsonykor.Kapott még tanulókutyát,meg formabedobót,ez lehet bármilyen.Az enyém már 6 hósan ült szépen,vehettek neki már azt a nagyobb fajta építőjátékot.Van ez az egymásra pakolgatható műanyag karikák,ami színes és különböző méretű és egymásra kell pakolni.Ilyesmiket.
2013. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha most lenne fél éves az egyébként egyévesem akkor ezeket venném neki:

- formabedobós

- lapozgatható képeskönyvek babáknak

- egymásba pakolható poharak (babylove asszem és fürdéshez is lehet használni)

- jó meleg sapi kesztyűvel

- overall, ha esetleg nem volna, vagy kinőtte volna

- szupercsini lányrucik amik persze melegek is

- plüssállat (rövidszőrű, mert az enyém az ilyet szereti és szerintem az biztonságosabb is, mint a szuperélethű törpespicc kutyus pl)

- nyomogathatós játékok, pl játékház, játéktelefon, babazongora, stb


Mivel december harmadikán született, ezért ezeket szétosztanám, de te is megteheted, h szétosztod mikulásta és karita, ha sikerülne ennyi ajit beszerezni.

2013. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi bébitaxit vettünk neki, kb. 9 hósan kezdte el értékelni, de újabb csörgőt semmiképp nem akartunk. Esetleg a Montessori-torony is jó ötlet!
2013. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolok:

[link]

2013. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!