Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közöttetek, aki...

Van olyan közöttetek, aki Sedatif PC-t ad rosszul alvó babájának?

Figyelt kérdés
Vida Ági azt írja, hogy csak végső esetben adjuk,máshol meg olvastam,hogy nyugodtan adható.Kipróbálnám, hiszen ez is gyógynövény tartalmú,de tartok tőle egy kicsit.
2013. nov. 11. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt már hogy adtam.

Nem történt semmi. Se jó se rossz nem történt. (Nem hatott nekünk.)

Ha gondolod próbáld ki, semmi baja nem lesz a gyereknek.

2013. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És azt sikerült megfejteni, hogy mi a rossz alvás oka?

Hány éves a gyereked?

2013. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos gyereknek adtam. 2 hét helyett csak egy hétig adtam neki és sokat javult a helyzet.
2013. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék neki, max egy felet de még annyit sem. Volt egy hörcsögpárunk és lettek kölykeik, az egyiket nagyon csúnyán megharapták. Kivettük, ápolgattuk, de már eszméletlen volt, úgyhogy vízben felodottunk 4 sedatif pct és befecskendeztük a szájába. Fél óra múlva halott volt...
2013. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
KOmolyan nem értem, hogy miért kellett egy eszméletlen hörcsögnek nyugtató homeós bogyót adni.
2013. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!