Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt adtok így...

Milyen gyümölcsöt adtok így télvíz idején a babánk? (13 hónapos)

Figyelt kérdés
Elakadtam az alma, banánnál. Ez még laktat is tízóraira. Szőlőből pár szemet eszik az nem elég.
2013. nov. 16. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én újra veszem a Hipp gyümölcsöket és gabonát teszek bele 1-1 kanállal ez vagy a tízórai vagy az uzsi.
2013. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alma,banán,barack,meggy,mandarin
2013. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Narancs, kiwi, mandarin, banán, alma, van még szilva és körte (lidiben épp ma láttam) ananász is van, sőt szőlő is volt.
2013. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Meggyet nem szereti :(, körtétől hasmenése van :(, kiwit meg csak 18 hónaposan lehet.

Akkor megnézem az üvegeseket én is. Köszi mégegyszer a válaszokat :).

2013. nov. 16. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
szilva banánnal nagy kedvenc.mandarin,narancs,barack.néha ha picit prüszköl facsarok neki jóízű mandarint,2 dl-t,nem baj ha apró gyümihús is megy bele,próbáld ki ha nem nagy gyümis a gyereked,az enyém egyszerre bupuszilja/ná:)
2013. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van meg a hurma vagy datolyaszilva, szokott aldi-lidlben lenni, nagyon finom es egeszseges.
2013. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hurma nagyon puffaszt, úgyhogy abból csak keveset. Amúgy ehet kivit, ha csak a zöld részét adod.

Mirelit gyümit is adhatsz neki, csak figyelj, hogy ne legyen benn cukor meg tartósítószer. Meg uzsira főzhetsz egy kis zabpelyhet, bele mehet lédúsabb gyümi, mint a barack, szilva akár a szőlő is, és egy kanál natúrjoghurt: teli találat. Ha nincs kedved bajlódni a zabpehellyel, akkor cukrozatlan kukoricapehely is mehet bele. Meg én bio szárított gyümölcsöt is szoktam adni (barack, datolya, szilva, mazsola, stb), amit puhára főzök, hozzá zabpehely, nagyon finom, még én is imádom. Ha be tudsz szerezni, akkor mehet a papaya, avokádó is.

2013. nov. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 17. 07:29
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tettél el nyáron gyümölcsöket esetleg?

azokat is lehetne pl túróba-joghurtba keverve.

2013. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi :) de nem vagyok azaz eltevős fajta :)
2013. nov. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!