Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs légzésfigyelője!...

Akinek nincs légzésfigyelője! -észre lehetne venni, ha egy baba nem kap levegőt?

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy,ha bármi légzési nehézség van,arra felébred a baba?-megvan benne a "túlélési ösztön"?
2013. nov. 20. 10:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Azt én értem! De komolyan! Tegye fel itt az a kezét, aki meghallja éjjel, miközben alszik,hogy a gyerek nem lélegzik?

Lehet,hogy engem nem áldott meg a jó Isten ilyen tehetséggel, de én két etetés között, örültem,hogy alhatok!

2013. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
2013. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

Minek kell leszólni azt, akinek van légzésfigyelője? Fáj az nektek? Ha mi így érezzük biztonságban a babáinkat, akkor engedtessék már meg nekünk, hogy használjuk..

A gyártók meg gazdagodjanak rajtunk.. Nekem ennyit megér a babám élete. Ne gyertek itt az anyai ösztönökkel, mert ha az tényleg annyira hiperszuperül működne ilyenkor is, akkor nem lenne egy bölcsőhalálban elhunyt kisbaba sem.

2013. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
8%

Eloszoris a bolcsohala nagyon nagyon ritka kb lotto otos a gyakorisaga.

Maasodszor nem leszoljuk hanem figyelmesztetunk ne doljetek be a gyarak cegek reklamjanak.

Gondolkodjatok el rajta es vegezzetek el az ujraeleszto tanfolyamot.

A biztonsagot egeszseget penzert nem lehet megvenni mert ha igy lenne csak azok lennenek jo anyak akiknek van penzuk.

2013. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A cikkben azért érdekes az a megnyilvánulás,hogy akinél tévesen riaszt x-szer, az már egy idő után nem fog menni.

Na szerintem ilyen szülő nincs! Legalábbis én huszadszorra is mennék! De inkább riasszon tévesen 20-szor, mint,hogy ne vegyem észre,hogy baj van!

2013. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy nem végeztem újraélesztő tanfolyamot? azt hiszem ilyet sehol sem említettem. az újraélesztő tanfolyam sz@rt se ér, ha nem veszed észre, hogy a gyereked nem vesz levegőt.. erre való a légzésfigyelő. nem értem miért kell ez mögé is összeesküvés-elméletet látni, hogy a gyárak gazdagodnak stb..
2013. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
húú lányok,köszi a sok választ
2013. nov. 21. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!