Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer folyadék, túl etetés...

Tápszer folyadék, túl etetés veszélye fenn áll?

Figyelt kérdés

Vannak babák akik ki hánnyák a felesleget?

Mennyi idő után emésztik meg a tápszert?



2013. nov. 20. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kihányta ha túl sokat evett.De hamar kitapasztaltuk mennyi az elég neki.Hát szerintem amikor felkel újra enni,akkorra emészti meg.
2013. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az én babám túl gyakran ébred fel , van úgy hogy fél óra 1 óránként, és mostanában alig issza meg a 90 ml pedig már 140 ml-is megitta az előtt.

Nagyon nehezen alszik el , és rövid ideig alszik.

Van hogy 2 etetés között nem is alszik akkor kb 2 és fél 3 órát nem eszik, nem iszik, csak cumizik azt is úgy hogy ki be jár esik a cumi.

Nem merem gyakrabban etetni mert félek túletetem.

Gyakran akar keveset inni , teát vizet nem issza meg.

Ha azt szeretném hogy megigya az adagját , egyszerűen nem kell neki,nem tudom megitatni vele, van néha hogy csak 40 ml iszik, gondolom mert szomjas és nem tudja megkülönböztetni az éhséget a szomjúságtól.

Lehet hogy nem ízlik neki a tápszer és csak annyit eszik amitől elmúlik hirtelen az éhsége.

1 -kor evett 90 ml.

10-kor neki álltam megint etetni , 150 ml volt a cumis üvegbe megivott 120 ml-rt.

fél óra alatt.

2013. nov. 20. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Túletetni nem fogod. Annyit adj neki egy evésre, amennyit megeszik. Mennyi idős? Hasa nem fáj?
2013. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Ne aggódj,ha éhes,jelzi úgyis.Ha eltelik az x idő,akkor meg csinálj valamennyit és kínáld meg.Nekem a lányom 8-10hóig pl nem is vacsizott,mert utálta a cumisüveget.3naponta evett 160milit,a többin 30milit és így aludta át az éjjelt.Éhen nem fog halni a tied sem,lehet most épp nem éhes időszaka van.

2013. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fáj e a hasa, fél 11-kor fejezte be az evést 120 ml evett meg most kinn alszik a babakocsiba azóta is .
2013. nov. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!