Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek is tanácsoltak...

Anyukák! Nektek is tanácsoltak ilyet? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

A nagymama beadatta az influenza elleni oltást magának, és azt mondta neki az orvos, + egy gyerekorvos is, hogy 4-5 napig ne menjen a gyerek közelébe, mert fetőzhet.Én még ilyet nem hallottam!

Ez tényleg így van?És az az anyuka/apuka aki beadatta magának?


2009. nov. 19. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy tudom, hogy ezek az oltások gyengített vírusok! Lehet én tudom rosszul és most butaságot írtam.
2009. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Gyengített, vagy elölt vírusok, és igen, aki beoltatta magát, az fertőzhet...
2009. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
minden védőoltás tartalmazza az adott bategséget okozó vírust. az oltások lényege, h a szervezet találkozzon a vírussal, és megpróbálja azt legyőzni. egy gyenge változattal elbír a szervezet, míg egy erősebbel nem olyan könnyen. minden védőoltás után kerülni kell a betegségeket, mert az oltás legyengíti a szervezetet, ezálltal hamarabb elkap egy másikat. így a kettő együtt veszélyesebb. tehát ne csak a babát kerülje pár napig, hanem a tömeget is.
2009. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

ez hülyeség... gondoljatok már bele egy kicsit... már hogy lenne fertőző az aki védőoltást adat be... akkor már mindenki "bekrepált" volna a sokféle vírus elleni oltásoktól... , mert a beoltott személy megfertőzte.

Két gyerekem van, szoptatok, a caládban minden felnőtt beadatta a védőoltást, hál Istennek senkinek nem lett semmi baja.

2009. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
és ha fertőz miért oltják a szoptató anyukákat?ezt az egész oltásosdit nem értem :S
2009. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
OSCILLOCOCCINUM influenza ellen, megelőzés céljára is!!!!!
2009. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
ha azt mondta az orvos,akkor biztos neki van igaza,ő mégiscsak jobban tudja mint mi.akinek meg nem mondtak ilyet az nem biztos azért van,mert nem igy van,hanem mert nem tájékoztatták kellően a beteget.
2009. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az ocilloc.-t szedjük mi is.

2009. nov. 19. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a férjemmel beadattuk az oltást, és megkérdeztük a dokit, azt mondta nem fertőzhetünk. A kisfiam (16 hónapos) nem lett h1n1-es (pedig már 3 hete oltattuk magunkat).
2009. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi se lettünk h1n1-esek, pedig nem oltattuk magunkat.
2009. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!