Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha rosszul fordul?

Baj, ha rosszul fordul?

Figyelt kérdés

Hasról nagyon bötén fordul hátra. Nem elöl van a keze, magastartásban, ahogy könyv szerint kellene, hanem maga mellett tartja az oldalához simítva és a popóját emeli, ez húzza a másik oldalra.

Hátról hasra könnyen megy neki, de ez egyik oldalra könnyebben. Szoktam csalogatni az ellenkező irányba, így ez kezd alakulni.


2013. nov. 21. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy ilyen kis élelmes, és magát gördíti. :) :) az én babóm 6 hós, és egyszer megfordult hasról hátra, aztán "ez is megvót", azóta se csinálta :) :)

majd megcsinálja a nagykönyv szerint is a mozdulatot, de amúgy én pl. úgy bowlingoztam, hogy fordítva álltam be a gurításnál (jobb kézzel gurítok, és jobb lábbal léptem előre, mégis mindig arattam. fordítva is próbáltam, úgy béna voltam. kinek így, kinek úgy sikerül, nem érdekes, mi van leírva, hogyan mondják a tudósok) :)

2013. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!