Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek Máté tényleg...

Szerintetek Máté tényleg nagyon lányos? Mindenki azt mondja rá, hogy csupa lány, pedig szerintem nem.

Figyelt kérdés

Igazából az sem zavar, ha lányos, csak véleményeket kérnék! Köszönöm!

[link]


2013. nov. 21. 17:07
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ömlengek...azért raktam még egy képet, hátha csak az előzővel nem voltál kibékülve, egyébiránt pedig...miért is beteg dolog egy pucér babát felrakni? Szerintem veled vannak komoly bajok, ha annak hiszed... Megértem, és elfogadom, hogy neked nem tetszik a fiam. Nem kell, hogy tetsszen...
2013. nov. 21. 21:38
 22/34 anonim ***** válasza:
62%

Jelentettem azt a válaszolót, aki feltette a kérdező gyerekének a képét a facebookra.

Eredetileg nem is akartam válaszolni a kérdésre, mert tök mindegy, hogy mit írok, állandóan lepontoznak, ezért mostanában inkább csak olvasgatni szoktam, de a válaszoló bicskanyitogató stílusa miatt jelentettem a modinak. Különben ilyet sem szoktam csinálni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nagyon szép kisfiú.

2013. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem lányos, nagyon helyes baba :)
2013. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%

én nem is értem. miért jó neked, hogy feltetted facere egy csupasz baba képét? milyen hasznod származik belőle? vagy a kérdezőt ez milyen mértékben károsítja? azon kívül, h. tudod a keresztnevét, smmi mást nem tudsz róla, tehát érdemben kárt ezzel nem okoztál senkinek.

világosítsatok már fel! engem nem hatna meg, ha valaki feltenné a gyerekem képét a netre.... vagy ezzel árthatnak nekünk valamiképp?? ?

2013. nov. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%

kedves kérdező, hogy ne csak téged bacgassanak:


[link]



igen, nagyon büszke anyuka vagyok, igen, most dicsekszem, kérésre pucérképet is töltök fel, és bárki csinálhat facebook profilt ennek a gyönyörűségnek! :D :D :D

2013. nov. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező! 2. vagyok. A kérdésedre már válaszoltam, most csak annyit szeretnék mondani, hogy én sem tartom okos dolognak a fiad meztelen képét egy ilyen oldalra feltölteni. Engem nem érdekel, de sok a beteg ember, mint láthatod.
2013. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
36%

Hajrá 30-as, tölts fel te is teljesen pucér képet a lányodról, hagy csorgassuk a nyálunkat!!


Nem normális anyukák...

2013. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
73%
sztem az a nemnormális, aki a nyálát csorgatja, nem a 30-as! semmi nincs egy pucér baba képén, amire egy normális ember csorgathatja a nyálát!
2013. nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
10%
Ez egész érdekes :D
2013. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
44%
pont nem láttam. mit töröltek?
2013. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!