Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek Máté tényleg...

Szerintetek Máté tényleg nagyon lányos? Mindenki azt mondja rá, hogy csupa lány, pedig szerintem nem.

Figyelt kérdés

Igazából az sem zavar, ha lányos, csak véleményeket kérnék! Köszönöm!

[link]


2013. nov. 21. 17:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
én is szeretném tudni, pont lemaradtam róla!
2013. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Hi-hi. Most is lepontoztak. Én jelentettem a választ, amiben az volt, hogy a válaszoló feltöltötte a kérdező kisfiának a képét a facebookra. Most is pontozzatok le, én nem töltök fel képet sehova, de aki feltölt annak ez legyen a magánügye, nem kell a földbe döngölni.
2013. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
53%

Én is jelentettem 2 választ még az éjjel, és szerencsére úgy tűnik, nem csak dísznek vannak ott azok a "gombok", mert már törölték a moderátorok a válaszok közül azokat. :)

A meztelen képek feltöltését egyébként magam sem tartom jó ötletnek, tudván, hogy mennyi beteg ember él a Föld hátán!... Táptalajt meg inkább ne szolgáltassunk az olyanok szaporodásához...

2013. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Pff...egyáltalán nem akartam vitát indítani, lehet, h tényleg hülyeség volt feltölteni pucér képet Mátéról, de elnézést, hogy voltam olyan naiv, hogy azt gondoltam, hogy egy pucér baba egyáltalán nem perverz dolog...Azoknak, akik az eredeti kérdésemre válaszoltak, köszönöm, a többieknek pedig...remélem nem lesz rémálmotok, hogy láttatok egy meztelen kisbabát...annak a majomnak meg, aki a fiamat feltöltötte facebookra....ennyi örömöd legyen az életben, nekem és a fiamnak sem ártottál vele... Részemről végeztem.
2013. nov. 22. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!