Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 10 hetes...

Normális, hogy 10 hetes babámat most már egy hete mindig máshol találom reggel a kiságyban?

Figyelt kérdés
Mindig keresztben fekszik. Vagy felkúszik a sarokba, ha hason van. Tegyem körbe a kiságyat fejvédővel?
2013. nov. 22. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hason nem szabad altatnod és hagynod ilyen piciként.Nem mondta a doktor nénitek?
2013. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam kezdettől fogva hason alszik. (mivel olyan erős volt az ölelő reflexe, h háton/oldalt két múlva felébredt)

Nálunk is így volt, sajnos vándorol az ágyban éjjel. Gondoltam h előbb utóbb ez zavaró lesz... Mára már rendszeres, h az miatt ébred éjjel fel, mert keresztbe ér az ágyban és már beuti magát mert nem fér el. Persze fejvedo körben van az ágyon, de semmit nem er.

Sajnos már nem tudom atszoktatni

2013. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is mindig vándorolt,de még akkor is amikor nem hason aludt. :D Első válaszoló,már miért ne lehetne hason altatni?
2013. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval, már nem tudom atszoktatni a háton alvasra, mert hamar felébred (már nem a reflex miatt). A védőnőnk is mondta h az atszoktatas már nem fog menni. :-(

Azt mondta, majd ha már a keze előrébb lesz a buksijanal, akkor fogja tudni hol az ágy vége, addig sajna ez így fog maradni.


4 hóstáti fiúcska anyukája

2013. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem ez volt a kérdésem. És úgy altatom, ahogy sikerül és ahogy neki tetszik!


Háton is "elmászik" valahogy. Hát, akkor körberakom a kiságyat!

2013. nov. 22. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagy vándorló, leteszem este az ágya közepére, reggel megtalálom az ágya végében 90fokban elfordulva ... nekünk van rácsvédőnk, úgy nem tudja megütni a buksiját.
2013. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, tegyél fejvédő szivacsot körbe a kiságyra, aztán hagy túrázzon éjjel! :) Enyém is ezt csinálja!
2013. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves 1-es nézz utána hogy mit szabad és mit nem. ha a babának úgy kényelmes akkor hason fekszik. nekem kezdetektől hason fekvő a babám és a védőnő nem mondott rá semmit csak annyit hogy legalább nem lesz hasfájós és így is lett


tedd körbe a kiságyat rácsvédővel vagy fejvédővel. igen normális :) nekem is ezt csinálta ennyi idősen. ez azt jelenti hogy elkezdett forgolódni :)

2013. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém már egy éves és még mindig ezt csinálja. :) Az ágy minden részén alszik egy kicsit :)
2013. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam konkrétan már az első itthon töltött nap megfordult 180 fokot az ágyban, mármint ahova fejjel raktam le, ott lett a lába, állandóan vándorolt egész éjjel...

Mi a gyerekorvos javaslatára leszűkítettük az ágyát úgy, hogy a legnagyobb törülközőinket hosszában feltekertük és hurkában ovális formát hagyva kb egy mózeskosárnyi méretet alakítottunk ki az ágyában. Iszonyú sokáig így aludt, ahogy nőtt mindig picit tágítottunk a terén, de pl magas ágyvédő kellett körbe, amikor már ezt a tekercselést abbahagytuk, különben a nagy forgolódásban kidugta a kezét, lábát és felébredt.

Már két éves, de még most is rengeteget helyezkedik este, de ez nem zavarja.

(Ha beteg és a mi ágyunkban alszik pl, kb az egész ágyat bejárja, 2-szer annyi helyet foglal el, mint én és a férjem együttvéve) :))

2013. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!