Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggel egyedül felállt a...

Ma reggel egyedül felállt a kiságyban a babám, mikortól várhatom, hogy ebből járás lesz? És hogy kezd/jünk bele?

Figyelt kérdés

9hónapos a drága.

kb egy hete egyedül felül(már régóta stabilan ül,csak most húzta fel magát egyedül),majd egy hónapja kúszik,és most próbálkozik a mászással is.(eddig négykézláb egy "lépést" sikerült tennie így.A keze ment,és egyszer vitte a lábát is,majd hasra feküdt és kúszott tovább).És így hogy "tud" állni,mennyre veszélyes ha a kiságy rácsa a melléig ér?Már így is a legalsó "pöckön" van,tegyem le teljesen a kiságy aljába(tartó nélkül)a matracot?Vagy ennyire ne aggódjak,nem eshet ki?


2009. aug. 10. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a járkálás azért még odébb van, de ez teljesen gyerekfüggő. Nekem 7 hós volt a fiam, mikor felállt és 11 hósan indult el egyedül, kapaszkodás nélkül. Persze már 9 hósan is ment a bútorokba kapaszkodva, de még jobban szeretett mászni.
2009. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos hogy mostanság el fog indulni egyedül.Az én babócám 7 hós kora óta áll fel egyedül,már régóta mászik,bútorokba kapaszkodva rettentő gyorsan megy,de kapaszkodás nélkül csak három-négy lépést tud egyedül megtenni.most lesz 11 hónapos.nem kell siettetni.visszasírjuk még ezt az időszakot.Mióta feláll a manó nekünk a legalsó fokozzaton van a kiságy,és kb.a mellkesáig/vagy a válláig ér.Minden jót
2009. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi.

nem is az egyedül rohangálásra gondoltam :-) az tudom,hogy odébb van.

De innentől már meg lehet a hajlam/kedv a lépegetésre,vagy ez csak egy "mutatvány" és a mászással fog foglalkozni inkább?

Hát ez az,hogy a mellkasáig ér,nem eshet ki onnan?Amilyen kis erős,nem tudja magát felhúzni?Mégsem állhatok ott egész idő alatt,míg benne van(nagyjából míg alszik)

2009. aug. 10. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy esik ki.Nyugi.Enyém sem esett ki még egyszer se.Minden jót.Második voltam ismét
2009. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 és fél hós volt mikor felállt a kiságyba, 8 hósan elkezdett mászni, 9 hósan már egyedül megállt sokáig és ment a bútorok mellett kapszkodva és 10 hós és egy hetes volt ahogy elindult magától. Na azóta nincs megállás. Rohangálok utána..
2009. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok. Ahogy nekem felállt a kiságyba onnantól kezdve kézenfogva kellett vele sétálni állandóan.
2009. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!