Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok gáz? 20honapos...

Mit gondoltok gáz? 20honapos kisfiam kiságyban alszik, cumisüvegböl issza a tejet reggel és este, sött nappal is üvegböl iszik, az etetö székében eszik.

Figyelt kérdés
Szerintetek változtasssak a dolgokon?
2010. ápr. 29. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennyi idősen már nem árt, ha megtanítod pohárból inni, de az etetőszék teljesen normális 20 hónaposan.
2010. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,szerintem is.Neki is látunk ma,Probálkozik szegénykém de olyan kis ügyetlen:) Az egészet önti egyhuzásra és persze hogy a nyakába megy.
2010. ápr. 29. 07:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, gyorsan belejön:)) Tegyél mindig csak egy-egy kortynyit bele, néhány nap, és rájön a nyitjára:) Csőrős pohár ment?
2010. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld úgy, ahogy neked kényelmes, főleg, ha ilyen kis ügyetlen még. Nyilván a genetika is közrejátszik, ki mikor érik meg a poharazásra.

Ha te nem érzed gáznak, akkor nem az.

2010. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj az én lányom bár szépen iszik pohárból ,alváskor Ő is csőrösüvegből iszik, és van ,hogy napközben is kéri.

Sok gyerek akár 3 éves koráig sem hajlandó az esti tejet vagy kakaót pohárból meginni,ragaszkodik a cumisüveghez, vagy csőröspohárhoz.

És igen kitthon etetőszékbe teszem étkezni,igaz kisasztala is van,de így odatudom húzni a konyhaasztalhoz, nem elszeparálva egyedül étkezik,és nem utolsósorban el is mászkálna, és valószínű mint egy kismalac úgy nézne ki a ruhája az étkezések után.Az meg hogy kiságyban alszik ,az tleg nem gáz,ha nem tiltakozik, akkor miért ne.Egy ismerősöm kislánya májusban lesz 2 éves és Ő is kiságyban alszik.

2010. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a kiságy és az etetőszék nem gáz, sőt, de a cumisüveget elhagynám, hamar megtanulja majd, meglátod.
2010. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2010. ápr. 29. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:

unokaöcsim is reggel este tejet iszik - cumisüvegből- pedig már elmúlt 3éves! :-)

de annyira szereti a tejet- és valahogy neki így kezdődik és így ér véget a nap.


MOst próbálja anyukája reggel-este pohárból itatni, hogy szokja meg, még fürdés előtt megkapja a tejet, illetve reggel a mosakodás után. Már nem annyira ellenkezik.

Napközben viszont már nagyon régóta csőrösből, vagy pohárból iszik.

Tud ő inni pohárból- csak nem az a kényelmes! :-)

2010. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

21 hós lánykám: Nappal nemigen használjuk a cumisüveget, poharat vagy szopókás üveget.De az esti elalváshoz még kell. Etetőszékben már nem ül rég.

Szerintem amúgy abszolút nem baj, néha még én is szívesebben ültetném az etetőbe de nem akar.A pohárba mindig csak kortyokat tegyél.Te is kipróbálhatnád a szopókás üveget, azzal is tanulná szabályozni mennyi folyadék mennyen a szályába.

2010. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hagyd el a cumisüveget!

Ha úgy szereti, akkor ne vedd el! Én fiam 23 hós,reggel este cumisüvegezik az esti tejnél. Ettől nem bénább a poharazósaknál!Engem nem zavar.

2010. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!