Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ideges vagy és türelmetlen a...

Ideges vagy és türelmetlen a babáddal? Ezt látnod kell:

Figyelt kérdés

[link]


És el kell gondolkozni, hogy milyen szerencsések is vagyunk!!


2013. nov. 23. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Megnéztem és?


Ettől nekem még nem lesz könnyebb az életem.

A férjem nem fog visszajönni, nem lesz több pénzem, ugyanúgy egyedül kell nyomorognom az albérleti szobámban a fiammal magányosan.

Persze, hogy szomorú és feszült vagyok, ezen a te nyomorult videód sem változtat.


Utálom az ilyet, hogy valaki azt hiszi, ettől majd fog hatni másokra.

Minden ember sorsa más!

2013. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem néztem meg a videót ugyan,de tudod úgy vagyok vele,hogy nekem attól még nem könnyebb,hogy másnak rosszabb...Nem vigasztal más rossz sorsa és mindenki kerülhet rosszabb helyzetbe is.

Persze,sajnálom ha valakinek rossz a sora bármi téren,de segíteni nem tudok,akkor minek rágjam magam mások bajain is?Ugyanúgy senkit nem érdekel az én nyomorom se.

2013. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 1-es válaszoló!

Van egy egészséges gyermeked, és hogy a saját nyomorod miatt, nyomorultnak nevezni ezt a csodát, ami a videón látszik undorító.

Elhagyott a párod, hát rohadjon meg, de ott van egy egészséges kisgyerek, akiért küzdened kell. Sajnálod magadat, ahelyett, hogy megoldást keresnél.

Ha már egy ilyen videóban sem látod a szépet, és a kisfiadra nézve sem látod,hogy az életednek szép oldala is van, hát akkor te vagy a nyomorult, és nem érdemled meg a gyermekedet!


Szedd össze magadat, édesanya vagy, és nem egy tini pi**a

2013. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát tudjátok, én kicsit átértékeltem az életemet az elmúlt héten. Egy ilyesmi hatására, vagyis kicsit személyesebb dolog miatt: egy nagyon jó ismerősöm, 2 kisgyerekes anyuka, 33 éves, és olyan súlyos daganatos, hogy jövő héten térd alatt le kell venni a lábát. ---------- Azóta az én gondjaim, hát hogy is mondjam, nagyjából a semmivel egyenlők.
2013. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

4. azelőtt sem sajnáltam agyon magam, nem is volt időm a 3 ovis gyerekem mellett, és unatkozni sem, de most.....

EGyébként én is láttam ilyen pici babát, és azt is hogy ki lett belőle, láttam mit küzdöttek érte, mit élt át az anyukája, aki ilyennek szemtanuja, és nem gondolkodik el...igaza van a 3as válaszolónak.

2013. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
3 mas valaszironak TOKELETESEEN IGAZA Van!!
2013. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, ez evidens szerintem. Nekem is vannak meg a szomszéd Marika néninek is vannak, mégse csinál vidót az összesről, pláne hogy még érzéke sincs hozzá... nem tud mit vannak úgy oda egy ilyen "filmtől", ami messze sincs egy valóditól... tessék lehet lepontozni!
2013. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy csodás videó, de a világon semmi köze nincs ahhoz, hogy más egészségügyi, vagy egyéb magánéleti, anyagi stb. probléma miatt szerencsétlenül tengeti a mindennapjait.

Az elsőnek abban igaza van, hogy az ő életét ez a szép videó cseppet sem fogja megváltoztatni. Maximum lehet benne egy pillanatnyi jóérzés, de ennyi. Lényegében semmit sem változtat az életén. Nem lesz tőle türelmesebb vagy kevésbé ideges a gyerekével- ha már így kérdezted a kérdést.


Nekem egy kolleganőm a lányát temeti a jövö héten, aki 3 kisgyereket hagyott hátra... köztük egy pár hetes újszülöttet. A rák... nem válogat. De mivel már családban is fordult elő hasonló szomorú és tragikus esemény, én már régen átértékeltem az életemet.... :(


Ja a videón a legjobb, mikor az egy éves kicsi kiokádja a tortát.... én akkorát nevettem rajta! :)) És hihetetlenül szép kisbaba van a videón. Számomra csoda, hogy ilyen formás lett azok után, hogy koraszülött volt- meg nem mondani róla.

2013. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon szép és nagyon durva a film! Nem gondoltam,hogy bárkiből közönyt vált ki... Nekem a film végén jutott eszembe, hogy nekem a fiammal kapcsolatban, aki 3 hónapos, az a legnagyobb gondom, hogy néha délután nem akar aludni. És mikor fáradtabb vagyok, akkor érzem magamon,hogy türelmetlenebb vagyok. A második válaszoló fogalmam nincs miért szólt hozzá... Amugy senkit nem pontoztam-látom a sok lehúzó %-ot! Nem gondoltam,hogy primitívséget hoz ki ez a videó bárkiből is akinek gyereke van. AKINEK NEM INGE NEM VESZI MAGÁRA!!
2013. nov. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!