Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby overált, mi alapján...

Baby overált, mi alapján választotok?

Figyelt kérdés
Legyen egy részes, két részes? Méretben kicsit nagyobb, hogy jövőre is jó legyen? Milyen színek a divatosak a kisfiúknál? Mit kell még figyelembe venni a vásárláskór?
2009. nov. 19. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 számmal nagyobbat vettem, hogy kitartson tél végéig. Még egyberészesünk van, mert még csak 9 hós. Mire lépeget, pont jó lesz neki cipővel is.Babának nem tudsz szerintem úgy vásárolni, hogy jövőre is jó legyen. Én barnát vettem neki, nagyon vagesz, zsebekkel.
2009. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyberészes praktikusabb mert nem kell figyelni rá, hogy ki lóg-e a dereka és tényleg tanácsosabb 1-2 számmal nagyobbat venni. Hogy milyen színű, rád bízom :) Ami tetszik :)

Vásárláskor csak arra kell figyelni, hogy jó minőségű legyen.

2009. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2009. nov. 19. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyat vegyél, ami egyrészes, és mindkét oldalon cippzáros, így egész a bokájáig ki tudod nyitni. Mégjobb az olyan, amit bundazsákká is át lehet alakítani. Ezeknek a nyakrészét is vissza tudod úgy hajtani, hogy az állát ne piszkálja a cippzár. A kezénél figyelj arra, hogy mindenképp gumis legyen, különben rácsúszik állandóan a kézfejére. Az se hátrány, ha van hozzá tartozó lábrész, és kesztyű. Méretben jövőre mindenképp kell majd nagyobbat venned neki, ha most picit nagyobbat veszel, talán kihúzzátok vele az idei telet. Színben meg szerintem barna, s.kék, szürke, zöld.
2009. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba? Ha 1 év alatti, akkor bizony 2 méretet is nől a télen minimum. Nekik az egyrészes, cipzáros, kapucnis a legpraktikusabb. Ha 1 év feletti, pl a fiam 1 éves, akkor elég az egy számmal nagyobb, mert lógna csak rajta, jövőre meg pont kinőné. Nekik, akik már futkosnak, pakolnak, praktikusabb a kertésznadrág-kabát összeállítás, mert könnyebbem tud benne mozogni, mint az egyrészesben és ha bementek valahová /pl boltba, postára, autóba stb. / 1-2 percre, le tudod venni a kabátot és nem melegszik rá.

A színe? Hát a pink kivételével szeritnem tökmind1.

Amit én figyeltem még, hogy legyen kapucnija és ne legyen túl "műanyag", mert abba könnyen beleizzad, ha nem szellőzik. Nagyon jó, ha a csukló és bokarésznél van egy külön, gumírozott rész, hogy ne menjen be a hideg. Állónyak szintén előny.

Üdv.

2009. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen végig cipzáros! Amit most vettünk a combja fölött ér véget a cipzár, így szó szerint gatyába kell rázni a kiscsajt. Nem ajánlom senkinek azt a tortúrát.
2009. nov. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, ha nem végig czippzáros, használhatatlan! Mi most vettünk másikat!

( és tök jó, hogy vannak olyan hozzászólók mint a 23:04-es, midnen fontos szempontot leír... :-)

2009. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget! Ma voltunk vásárólni és felpróbáltuk az egyrészest és a kétrészest is. A kantáros mellett döntöttünk, mert jobban állt a babának.

7,5 hónapos és több mint 11kg ,úgyhogy a 92-98- as méret volt a megfelelő. Astyban vettük Disney narancssárga/drapp és tigris van rajta. Hát nem gondoltam, hogy ilyen drágák az overálok!!! Mégegyszer köszi a segítséget mindenkinek.

2009. nov. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!