Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba 3 hetes korától...

Ha egy baba 3 hetes korától folyton " húzgálva van", minden nap mennek vele valahová, mindig máskor, tehát nincs benne rendszer, az jó vagy direkt káros?

Figyelt kérdés
Összefügghet-e az éjszakai rossz alvással?
2009. nov. 20. 07:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8.12-es vagyok.

Nem csinálod rosszul!Te biztos,nyugis,megfontolt nőci vagy.Én inkább a spontán dolgokat szeretem.Lehet egy jó program a városban(tánc,mulatság),akkor mi elmegyünk 4-ig,mert 5-re otthon vagyunk!Mindig van nálam valami plussz kaja.Ő mondjuk már idősebb és sajnos már 2 hónapja nincs tejem sem,de nyáron mindig volt nálam egy kevés tápszer,meg babavíz és máris kész volt a kaja.

Mindenki más és a gyerekeink sem egyformák!

2009. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,az baj,hogy túl megfontolt vagyok.Mindig kiszámolom,mielőtt megyünk,hogy mikor hol "kell" lennünk,de ez főként az evés miatt van.4 hónapos,csak szopik és hát nem arról híres Magyarország,hogy úton-útfélen van szoptatós helyiség.Azt hiszem,fontos nekik az állandóság,ezért nem nagyon merek eltérni.Persze hozzá igazodva.Ebben biztos,hogy változnom kell.
2009. nov. 20. 09:48
 13/15 anonim ***** válasza:
08.48-as megint.Nem kell változtatnod!Te ilyen vagy és a gyereknek nagyon jó a napirend!Majd idővel,ha nagyobbak lesztek,akkor lazább leszel úgyis.Büszke lehetsz rá,hogy szoptatod és, hogy mindig tudod, hogy mi fog következni. A babáknak ez megnyugvást ad. A barátnőd azért olyan, mert neki úgy a jó, neked pedig így a jó. Ezért nem kell másnak lenned!
2009. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem összefügghet a rossz alvással.A babának kell az állandóság is, bizonyos fokig.Szegény gyerek nem tudja mikor mi fog következni.Nem azt mondom hogy szigorú napirend kell, de nem árt egy kis rendszer.

Minel össze-vissza alszik nappal így az éjszakái is zürösek.Egy 3 hós baba 1,5-2 órát van ébren.

www.kismamablog.hu

2009. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minden baba más, nem lehet általánosítani.Van jó alvó, és van rosszalvó.Az enyém sajna rosszalvó, pedig nem megyek vele sokat.
2009. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!