Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól halad 9 hós kisfiam...

Jól halad 9 hós kisfiam mozgásban? Most próbál mászni, feláll, egyszer már sikerült neki felülni, de azóta nem csinálta, ez tegnap történt. Nem nagyon kúszik, inkább forog. Hogy segíthetek neki? Vagy hagyjam majd rájön?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyeden lévő konduktor, mozgásfejlesztő pedagógus vagyok. A leírtak alapján rendben van a fiad mozgásfejlődése, ne aggódj. Azt javaslom, hogy a megfelelő feltételek, motiváció megteremtésén túl ne segíts neki. Az egyes mozgásformák kialakulása érés következménye. HAgyd meg a saját ritmusát!

7,5 hós babó anyukája

2009. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak viszonyításként írom le,nem cseszegetésből!! 8 hós babám-fiam-magától ül,felül,mászik,feláll,lépeget a bútorok mellett és a kompja után megy ahogy tolja.Semmit nem erőltettem soha!10,5 kg és 77 cm.Tehát nem kicsi:)
2009. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól halad napok kérdése és már egyedül fog csinálni mindent. Ha egyszer rájön a dolgokra akkor azt tökéletesíteni fogja.

Ha nem haragszol meg kérdeznék egyet, mond már valamit a kicsit baba, mama? mert az enyém még semmit és ez aggaszt

2009. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Ilyeneket, mond hogy mamamama,bababa, nemnemnem. De ez még szerintem nem tudatos, csak próbálgatja a hangokat.
2009. nov. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!