Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis egy 4hetes babanal...

Normalis egy 4hetes babanal hogy kb 5ora hosszat ebren van egyfolytaban? Probalom altatni asit, faradt.3szor 4szer 10-20percet be alszik aztan kel. Cici, ringatas stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a 3 hetes babám ezt csinálja,de néha örülök is neki,mert este 10 körül elaluszik,és délelőtt 9-10-ig alszik.Napközben nekem sem alszik 1 óránál többet,és 3-4 órát ébren van.Nálam most felfedezte hogy kézben nagyon jó neki aludni,de arra nem akkarom rászoktatni.Az első babámmal sokat szenvettem mert kézben altattam el mindig,és amint letettem felébredt,hát teljessen kivoltam tőle.Cici az nemjó ötlet,mert hamar megszokja hogy a szájjába van mindig,és nemfog néküle még éjjel sem elmaradni,neked pedig nem lessz időd még Wc-re se elmenni.Ha kimész vele sétálni akkor sem alszik el?Általábban a jó levegő segítt,nekem ez bevált,de csak addik alszik még kintvagyok vele.
2008. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 9 hetes és négy hetesen már átaludta az éjszakát, addig pedig egyszer keltünk fel éjjel hozzá. Két hetes korára megtanulta a nappal és az éjjel közti különbséget. De ehhez az kellett, hogy következetesek legyünk, tehát: Ne rakd folyton cicre, mert te is kimerülsz, nem is tudod a dolgodat végezni esetleg pihenni, és ő sem tanulja meg, hogy akkor kell a cici ha éhes vagy max. ha "anyára vágyik". Ringatni se ringasd, mert színtén megszokja és nem fog másképp elaludni. Meg kell tanulnia felfedezni a kicsi kezét és azt, hogy azzal lenyugtassa, elaltassa magát. Ami még nálunk bevállt az a játszó cumi, de csak kb. hat hetes koráig. Azóta már kiköpi mert az ujjacskáját jobban szereti. Nálunk így alakultak a dolgok, persze minden babuci más. Sok sikert: T.
2008. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Azert nem viszem ki ilyenkor setalni mert ezt az esti elalvas elott szokta.Aztan vegul 10 fele elalszik es altalaban 4ig 5ig.Ha elobb alszik el kel ejjel egyszer.Nem olyan veszes ha pihent vagyok,de ebben a korban en soknak gondolom az 5ora hosszat.(Ugye)elso babas(4hetes)anyuka
2008. júl. 11. 10:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja es a hajnali eves utan meg alszik jo par orat.Lehet ez a jutalom az esti treningert ;-))
2008. júl. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!