Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? 1 éves fiam...

Ez normális? 1 éves fiam szájába mindig van valami, amit éppen talál. Bármit képes bevenni, és közben ömlik a nyála. Nem jön foga, egyfolytában ezt csinálja.

Figyelt kérdés
Amint megfog egy játékot, már teszi is a szájához, és nyalja, rágja. De pl. ha elsétál (kapaszkodva jár) a szekrény mellett, akkor bekapja a fogantyúját. Próbáltam, hogy rászólok, meg kiveszem a szájából adolgokat, akkor sírni kezd. Minden csupa nyál, és gyakran büfizik is miatta.
2011. júl. 2. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden gyerek ezt csinálja
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki rágókat!
2011. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát a környezetemben kb.6 ekkora gyerek, de egyik se csinálja ennyire.
2011. júl. 2. 20:32
 4/11 A kérdező kommentje:
És gondolod, hogy az egy éves örökmozgó fiam, majd ül egyhelyben és rágcsálja a rágókét.Köszi a tanácsokat, amúgy van gyereketek?
2011. júl. 2. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem van 3.

Hidd el, hogy minden gyereknek van ilyen szakasza. HOgy pontosan mikor az attól függ hogy mikor jönnek a fogai és melyik.

2011. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hiába nem látod, akkor is bujnak a fogak, meg azért is rágcsál, mert ö igy ismerkedik a világgal, az enyém is egy éves lesz nemsokára, nálunk is ez van, ö meg a bolyhákat szedegeti a szönyegröl:) de már okos, nem eszi meg, csak a járokábol harapott ki egy darabot, még jo hogy nem ment a szájába a szálka:) a rágokát add neki iugy hogy fagyaszd le, akkor szeretni fogja, vagy adj neki egy fakanalat, az is jo:) azt cipeli magával, kapaszkodik és közben rághatja:) az még érdekesebb mint a rágoka
2011. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van egy csomó rágókája...de ő szinte keresi egész nap, mit kóstolhat meg, ma a nagyi lábujját is megharapta.
2011. júl. 2. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8,5 hónapos, ugyan ezt csinálja. :)Tök normális dolog, ne aggódj ezen.
2011. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja,mindent bekap a rágókán kívül!
2011. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálja a ruháját is lecserélem napközben mert nyálas a mellkasánál, remélem kinövi, mert a múltkor egy cserebogarat vettem ki a szájából..
2011. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!