Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az normális 8,5...

Szerintetek az normális 8,5 hónapos babánál, hogy egyfolytában tekergeti a kezeit-lábait?

Figyelt kérdés
Tehát pl. nem tud úgy ülni, és nézelődni, hogy ne mozgassa folyton a végtagjait, ha lát valami érdekeset, vagy tudja hogy enni kap, és örül, akkor oké, de ha senki sem szól hozzá akkor is ezt csinálja szinte egész nap jár keze lába.
2010. jún. 13. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén remélem, hogy ez teljesen normális, ugyanis az én nyolc hós lányom is dettó ugyanez. Bár nekem meg sem fordult a fejemben, hogy baj lenne ezzel. Azt leszámitva, hogy nem hizik nagyon. Szerintem nyugi, nincs ezzel semmi gond.
2010. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani, remélem nem baj, mert 23hós a kisfiam és ő se tud nyugodtan ülni, se állni.
2010. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én 8,5 hónapos kislányom is egy sajtkukac! Megetetni pl egy rémálom, forgatja a fejét jobbra-balra, kalimpál, mindent kapar, megnéz, és még az etetőszéket is rágja két kanál között....

Soha nem gondoltam volna hogy ez baj lenne. Ő ilyen kis mozgékony típus.

2010. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!