Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vá, beborít a játéközön! Mit...

Vá, beborít a játéközön! Mit érdemes venni egy 10 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Karácsonyra nézelődnék neki, de annyiféle van, annyi ellenvéleménnyel, hogy döntésképtelen vagyok.


Olyasmit szeretnék neki, ami hosszabb távra is leköti. Most 8 hónapos, és mostani játékaival már nem igazán játszik, csak ledobálja őket némi csócsálás után, miközben halad a bútorok mentén. Tanuló kutyus (de a plüssök nem érdeklik), kincsesbödön (a csak két dallamos cuccot megunja a jàtszóasztalból kiindulva), bébitaxi (korai?) vagy mit érdemes? Ár nem számít, bármilyen ötletnek örülök!


2013. nov. 25. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, az én lányom másfél éves, és ha újrakezdeném, csak olyan 3-4 hónapja vettem volna neki először játékot. Mi beleestünk abba a hibába, hogy mindent megvettünk neki, amit láttunk, úgy őszintén szólva minden most kezdi érdekelni, eddig az érdekelte, ami a mi mindennapi használati dolgunk. Szóval hosszú távra ne tervezz neki játékot, de talán ez jó választás lehet, én ezek közül választanék a helyedben: [link]
2013. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan ezt venném: [link]
2013. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vettünk sok játékot, szívesen gyártottam én neki palackokból, dobozokból, de már nem köti le őt nagyon. A családtól autóülést "kér", hogy ne legyen több felesleges bigyó, de azért szeretnék neki valami hasznos játékot is. De ő mostanában csak állni és menni szeret, én meg nem értek "játékkatalógus nyelven", mi éri meg, mihez nem túl kicsi/nagy.


A hintalovakat imádom, de még nem korai? (Első baba persze + nincs is ilyen korú a környezetemben, akihez viszonyítanék :S)

2013. nov. 25. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha önállóan felül már, imádni fogja. Nagy viszonyítási alapom nincs, de az én lányom 8 hónaposan ült fel, ezért gondoltam, ő szereti az ilyesmit. :)
2013. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 10 hónaposom van, lány. Ő imád matatni, forgatni, húzni, birizgálni, a kézbe fogható dolgokat részesíti előnyben :) Én a Fakopáncs.hu-n néztem neki játékot mikulásra és karácsonyra is.
2013. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is valami ráülhető, rugózós valamire gondoltam elsőre. Ugráló zebra, meg van még egy csomó erre épülő játék. Azt még sokáig nyúzhatja, most még eleinte segítséggel, később már önállóan pattan majd rá, és nyomkodja, pörgeti és amit még kell vele :) Ha lenne helyünk (kis lakásban élünk), akkor én biztosan vennék a gyerkőcnek, pedig ő már 14 hónapos, egy évesen próbálta és már akkor szinte egyedül mindent kipróbált rajta, nagyon élvezte. Ha beindul majd a séta, akkor úgy is az köti le a nap 24 órájában (ugye írtad, hogy hosszabb távra gondolkodsz, nem csak pl 12 hós korig). Nálunk nagyon megy minden ami gurul és tolhatja, főleg ha még valamit benyomhat rajta és akkor szirénázik, vagy zenél! Illetve imád valamivel a kezébe sétálni, vagyis jó lehet valami húzó-toló játék is akár (nálunk a mikulás hoz egy húzó játékot, mert mindent fog és húz maga után). Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem görcsöltem tavaly, akkor volt 9 hónapos, ha nem sikerül pont karácsonyra, megveszed 1-2 hónappal később, esetleg akciósan, ami pont akkor kell, a gyerek úgysem tudja, ne az "első karácsony a gyerekkel" című családi fotó kedvéért vegyél vmit. lesz fotó nagyszülőkkel, karácsonífával, vkitől úgyis kap játékot.
2013. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!