Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós Kislányom ha nem...

13 hós Kislányom ha nem engedek valamit vagy valami nem tetszik neki, üti a fejét. Ez normális?

Figyelt kérdés

Más gyerek is csinálja ezt?

Van amikor nem a sajat fejet uti hanem engem vagy az apja fejet, aki epp nem enged valamit vagy ha raszolok.

Mit tegyünk?


2013. nov. 25. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális. Ismerek olyan gyereket, aki a földbe verte ilyenkor a fejét. Az enyémek dobálni kezdtek erre. Jól leszidom őket, hogy nem dobálózunk, csak a labdát szabad dobálni, és higgadjanak le.

Szerintem csak mondd el neki minden ilyen alkalommal, hogy nem szabad ilyet csinálni, és próbáltasd meg más módon levezettetni vele a feszültségét.

2013. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos, de nálunk az van, hogy valamibe beüti direkt a fejét pl. szekrény, padló stb. Én is utánaolvastam, hogy ez életkori sajátosság, normálisnak mondható általában. Persze én sem bírom, ha ezt csinálja, próbálom elterelni a figyelmét.
2013. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez azt jelenti, hogy rossz szülők vagytok.

Inkább a ti fejeteket kéne ütnie mindig, nem a sajátját.

Én igazat adok a kiscsajnak.

2013. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen normális, életkori sajátosság. Én a gyerekorvost is megkérdeztem. Nálunk pár hétig tartott.
2013. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális.Enyém a fenekén vagy hasán pattog vagy beleveri a fejét a földbe.Minket nem üt,mert rá van szólva.Felőlem pattoghat,meg verheti a fejét a földbe,baja nem lesz tőle,mert nem koppant akkorát.Mást ütni ne engedd neki.Sajátmagát meg had üsse,ha fáj neki,úgyse csinálja.Ha nem figyelsz rá,leszokik róla.
2013. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig ez van. Mikor hagyja már abba? Nagyon rossz! Már napi többször is előfordul.
2013. dec. 11. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel próbálkoztál azóta? Vagy vártad, hátha abbahagyja?
2013. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!