Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkisebb méretű pelenkából...

Legkisebb méretű pelenkából hány csomaggal érdemes venni az elején?

Figyelt kérdés
Pampers-t láttam 43 db van benne.

2013. nov. 26. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy elég.

Ha beválik, jó a méret is, akkor max. elküldöd a férjed egy csomagért!

2013. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiam 48 centivel, és 2,7 kilóval született. Jó néhány csomagot elhasználtunk (kb 1 hétre volt elég 1 csomag az elején), kb 3 hónaposan váltottunk 2-re.

Szóval 7-8 csomagot tuti elhasználtunk.

Attól függ, mekkora a baba születéskor. Van, aki egyből 2-sel kezd...

2013. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én heppi Bellát vettem 2 csomaggal 42 db van 1 csomagban.

2-5 kg-os és én 4 és fél kg-os gyermeket szültem.

Vékonyak a lábai.

Kb 2 hétig volt elég.

De utána amint elfogyott váltottam a következő méretre ami 3-6 kg.

Abból is 2 csomaggal vettünk, mert féltem hamar kinövi azt is, ami már el fogyott és váltottunk 4-9 kg-os pamperszre de az meg még nagy lenne még rá, nagyon precízen kell rá tenni hogy ne pisiljen ki belőle.

Most 2 hónapos a babám.

2013. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én két csomag pamperst vettem az első fiamnál, 3620gr volt és 57 cm. 2-3 hétig biztosan azt használtuk. Most a másodikkal is ilyet veszek, ugyanúgy 2.
2013. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy csomaggal, mert elég lutri, hogy mekkora lesz a baba és hogy egyáltalán bejön-e az adott márka, nem lesz-e érzékeny rá, nincs-e vele sok baleset, stb...

Egy csomaggal vettem belőle, de alig vártam, hogy elfogyjon. Átlagos 3300-3500 g körüli babát jósoltak, volt nagy meglepetés, amikor előbújt a lányom (39+6 hét) 4200 g és 58 cm-rel. Már a kórházban mondta a védőnő, amikor segített pelenkázni, köldökcsonkot ápolni, stb, hogy elég szűkös neki az újszülött pelus, következőnek már nagyobbat vegyek...

2013. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem 1-est.3400grammal született és jó volt rá a 2-es méret.Ha 3kiló,vagy kevesebb a kicsi,akkor 1-es kell.Ha elfogyóban van,majd apa vesz.Nem lehet tudni előre mekkora lesz a kicsi és milyen ütemben hízik.
2013. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én auchanos sleepyt vettem, egy csomag 1est és 2 csomag 2-est, 3,6 kilóval 56 centivel született a fiam, kb 2 hete kicsi neki az 1es, most 4,4 kiló 59 centi 6 hetes
2013. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Vettünk egy csomaggal a Pampersből,aztán majd meglátjuk,remélem bejön majd!

2013. nov. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!