Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közöttetek, akinek...

Van olyan közöttetek, akinek az egy éves gyermeke még nem igazán mutat rá a dolgokra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem 14 hós lesz.Mutogat,de mondjuk ha kérdezem hol a lámpa,csak les mint hal a szatyorban.Mivel nem tanítgattam neki annyira,hogy mi micsoda,így ha valamit mutat vagy odahozza,akkor mondom mi az.
2013. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém mutogat nagyon sokszor, de nem úgy, hogy én mondom neki, hogy hol van ez vagy az, hanem csak úgy magától mutat rá dolgokra. Akkor mindig elmondom neki, hogy mi az, amire épp mutat.

Egyedül a labdát szokta megmutatni tudatosan, amikor kérdezem, hogy hol van.

2013. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 hónaposom van, mutatni nem mutat sehova, de ha kérdezem, hogy hol van ez meg az, akkor odanéz. Ha a testrészeit kérdezem arra viszont rámutat. De én ezt mind tanítottam neki.
2013. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy éves nem nagyon mutogat sehova. Igazából nem nagyon tanítottam neki, mert nem marad meg a fenekén, pakol mászkál mindent megnéz kíváncsiskodik. Nem az az "üljünk le tanulgassunk" típus.


Majd belejön, hidd el nem marad le semmivel! Nem kell siettetni, minden baba másra koncentrál. Enyém a mozgásra.

2013. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!