Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak közöttetek olyanok,...

Vannak közöttetek olyanok, akik baba mellett tanulnak? Hogy haladtok, megy így a tanulás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos a fiam. most szakdolgozatot írok, januárban államvizsgázom. mellette nem egyszerű tanulni, este ha elalszik akkor tudok haladni, ha éppen nem vagyok hulla fáradt. de megcsinálom, mert belevágtam!
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves volt a fiam, amikor elkezdtem egy felsőfokú 2 éves szakképzést levelezőn. Nem mondom, hogy könnyű volt, de nem lehetetlen gyerek mellett sem, csak akarni kell. Akkor tanultam, amikor aludt, illetve ha volt aki vigyázott rá. Sikeresen el is végeztem júniusban.
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára megszületik és akkor több tapasztalatom lesz, de egyelőre úgy gondoljuk, hogy szervezés kérdése lesz, semmi más. Én is tanulok, és még fogok is a jövőben (úgy érzem, legalább megadom az esélyt, hogy amikor már nem maradok itthon, jó munkahelyi esélyeim legyenek, ha közben fejlődöm). Úgy gondolom,hogy ha kialakult egyfajta napirend, akkor megtalálom a réseket, ahol tudok olvasni, tanulni :)
2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végig tanultam amíg gyesen voltam :) Nem lehetetlen :D
2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hat hónapos mellett kezdtem el a tanítóképzőt, ráadásul vidéken, másfél órát utaztam oda, ennyit vissza... imádta a nagyis pénteket (minden második péntek-szombat volt suli), meg az apás szombatokat :)

Szerencsém volt, mert a lányom egészen pöttöm korától baromi jól elvolt magában, és is tanult velem, állandóan előtte volt a füzet és rajzolt :)

Jó napirendünk volt, tudtam, hogy délután szunyál, este nyolckor ágyban volt, azért utána is bőven maradt időm tanulni. Délelőtt bevásároltunk, főztem, háztartottam.

szervezés kérdése.

2013. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. gyerek mellett végeztem Ba-t, nappalin. Most fog megszületni a 2. gyerkőc, közben csinálom az MA-t szintén nappalin. Nem mondom, hogy egy leányálom, de ha van segítség, akkor simán megoldható. A tanulással kapcsolatban rájöttem arra, hogy negyed annyi tanulással is le lehet vizsgázni ötösre. :):) Amikor még nagyon pici volt a baba és tanulnom kellett, akkor együtt "tanultunk". Ő játszott a kis játszószőnyegén én meg magyaráztam neki a generatív mondattant. :) Mikor nagyobb lett, elrajzolgatott addig, amíg én is tanultam.
2013. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már baba előtt elkezdtem munka mellett a sulit, már a vége felé tartok 1 év és diplomázok. Szülni novemberben fogok, így ezt az évet halasztanom kellett mert nem tudtam gyakorlatra menni a nagy pocakom miatt, valamint a december-január vizsgaidőszak is nehezen lett volna megoldható a babával. Jövő szeptemberben folytatom (remélem) és akkor anyu vagy anyósom fog rá vigyázni. Szándékosan próbáljuk majd rászoktatni a babát, hogy ellegyen anyuval vagy anyósommal, hogy mire suliba megyek ez már ne jelentsen gondot. Férjem viszont most utolsó éves, szakdolgozat, állam vizsga, tantárgyi vizsgák várnak rá egészen nyárig. Ő folyamatosan csinálja az iskolát, szegénykém el is van fáradva, mert nyáron egyáltalán nem vett ki szabid, hogy majd itthon legyen velünk ha itt a baba, intézi a baba bútorokat (hinta felfúrása, kampó megvétele hozz, kiságy rácsainak szerelése, szekrény készítése, hogy a cuccok elférjenek, polcok szerelése stb. stb.) Próbálom őt mindenben segíteni, hogy az iskolával ne legyen fenn akadás, hogy a vizsgákra eltudjon menni és feltudjon készülni.
2013. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!