Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell bundazsák 13 hónapos...

Kell bundazsák 13 hónapos gyereknek? Nektek van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, mert akkor még többször aludt kint a babakocsiban.
2013. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogy volt alá felöltöztetve? Az én Drágám is szívesen alszik még a babakocsiban. Akkor megérné rá beruházni? Tanácstalan vagyok, nem szeretném feleslegesen megvenni, hiszen nem olcsó.
2013. nov. 27. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges, hiszen overált veszel, az pont ugyanolyan meleg, csak külön van lábrésze, hogy járni is tudjon benne. a kínaiban olyan overált lehet kapni amihez van bundás cipőke, ezt fel lehet rá patentolni és akkor nem kell cipő rá ha aludni teszed ki :)

szerintem csak emiatt nem éri meg, hiszen mint írtam, overál úgyis kell

2013. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] Ez jó lenne szerintetek?
2013. nov. 27. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vennék ekkora gyereknek bundazsákot. Overál, betakarod és kész.
2013. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok, mi is pont ilyet vettünk. Én volt, hogy overállal együtt tettem bele, de volt olyan is, hogy csak sima nadrágban.

Szánkóba is használtam néha.

Eddig egy telet használtuk, de el tudom képzelni, hogy még idén is használjuk, ha úgy alakul (most 2 éves a kisfiam).

2013. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekünk, de már 11 hónaposan sem fért bele méretileg. :) /Nagyon-nagyon hosszú, magas baba, 11 hónaposan 82 centi volt./
2013. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi01 ***** válasza:
Ugyanilyenünk van, de a fiam nem szereti most 18 hónapos, úgyh megis válok tőle. Marad az overál és a lábzsák
2013. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11 hós a fiam!Hát nemtudom de mi overált is plusz ilyet is használunk!Pedig ő nem igen alszik a babakocsiban csak arra használjuk mikor viszzük/hozzuk az oviba a nagytesót!Szerintem a mínuszokban kell mindakettő!

Nem kell ott újonnan venni,vehetsz használtat is kevesebbért a vaterán,teszen!!

2013. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!