Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek újszülött babátoknak...

Vennétek újszülött babátoknak használt kókusz matracot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 13:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Idegentől nem vennék. Én sem feküdnék más ágyába. Nyilván egy kiságy más,az csak egy keret,de egy matrac azért mégiscsak közvetlen érintkezik a testtel. Családtagtól elfogadnám,használnám is,de idegentől nem vennék. Egyébként épp azért jó a kókuszmatrac,mert könnyebben szellőzik,mint egy szivacs. A pisit nem beissza,hanem átengedi magán. Plusz igen,kemény,de nem annyira,mint a beton. A gerincnek az a legjobb,ha kemény a matrac. Különben olyan kókuszmatracot is lehet kapni,amin van egy vékony szivacs réteg pluszba,így talán kevésbé kemény. Mi első babánál használjuk,de másfél év alatt még egy deka deformálódás nem lett rajta és a fiam feje is szép kerek :-)
2013. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Idegentől nem vennék, mi az unokatesótól örököltük, semmi baja nincs. Ha hepe-hupás lett volna, veszünk újat.
2013. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen kókuszmatracot nem vennék, se újat se használtat.

Borzasztó kemény, hepehupás, göröngyös.

Vendégségben voltunk pár hétig a 9 hónapos kisfiammal és azon kellett volna aludnia, nem tudott, egy végigvergődött éjszaka után vettünk neki egy utazóágyat...

2013. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

"Borzasztó kemény, hepehupás, göröngyös."

Annak valami baja volt, mert a miénk egyáltalán nem ilyen.

2013. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mi az akkor 4 éves húgomtól örököltük de ha előre tudom milyen, még tőlük sem fogadtam volna el, nemhogy idegentől! Akkor vettünk neki újat, amikor az orvosunk felhívta a figyelmünket hogy valamiért furcsa a kisfiam feje. Igenis tud hepehupás lenni egy kókusz matrac HA NEM megfelelően használják!
2013. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmtől kaptam a kiságyat (neki még nincs gyereke, ő az unokatesójától kapta, akit nem ismerek). Ehhez volt kókuszmatrac. A huzatot kimostam kivasaltam, magát a matracot meg befújtam Sanitollal, és hagytam szellőzni pár napig (nyáron). Most 7 hónapos a fiam, semmi baj a fejformájával, jól alszik benne.

Szóval szerintem vehetsz.

2013. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
En "idegentol" vettem egy kisagyat kokuszmatraccal. Kifertotlenitettem még mielott a babam megerkezett hogy legyen ideje szaradni, es ennyi. Nagyon jol jartam vele nert nem nagyon hasznaltak, a csajszi fia nem nagyon aludt, es akart a kisagyba lenni, potyara vettek meg. A vasarlasrol annyit, ha megtudjatok nezni, ne legyen hepehupas, gorongyos, ha tul puha, esetleg tul kemeny. Ha budos semmi esetre se vegyetek meg, mert gombara utal.
2013. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25-ös, hogy lehet nem megfelelően használni? :D
2013. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Igenis büdösödhet,dohosodhat,deformálódhat a kókuszmatrac ha olcsó sima kevert kókuszból van.Ha latexált kókuszból van csak akkor nem(igen ritka itthon hogy eredeti legyen és nem fogják a boltban elárulni).Tehát ha jó minőségű az a használt matrac attól még lehet jó.
2013. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!