Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdik el a babák a...

Mikor kezdik el a babák a forgolódást?

Figyelt kérdés
Van már egy lányom de annyira nem emlékszem, hogy mikortól kezdik el a babák a mozgást. Szépen tartja a buksiját hosszú ideig is. kb mikor várható az, hogy próbálkozik megfordulni? 3 hónapos a fiam.
2013. nov. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb baba ilyenkor kezdi el, 3-4 hónaposan. 6hónapos korig nem késik.
2013. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasról hátra 3hósan kezdte,vissza meg 6hó elött 1 héttel.
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3-5 hós kor között. leggyakoribb 4 hósan egyik irányba.
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom 6 hónaposan nem gond ha nem csinálja. :) Már nagyon várom amikor már ő is kúszni mászni fog mint a lányom csinálta. :D

Köszönöm a válaszod megy a zöld kéz.

2013. nov. 28. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 és fél hónapos korától forog, és 3 hónaposan hasról hátra és hátról hasra is fordult. :)
2013. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6.-án lesz 5 hónapos és tegnap fordult át először hasra,ma meg már abba se hagyja annyira tetszik neki az új tudománya :-)
2013. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hónapos hasra, 4 hónaposan hátra fordúlt, fél évesen felült, 7 hónaposan felállt.

Most a fiam 5,5 hónapos, és csak fekszik, hasi kinyomja magát, ennyi!

Aggódom, elvittem konduktorhoz, Ortopédiára, azt mondták 6 hónapos koráig kell megfordúlnia hasra, ha nem, akkor kivizsgálják neurológia, majd ha ott minden ok, akkor tornászhoz küldik.

2013. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!