Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segítene szundikendő...

Valaki segítene szundikendő ügyben? FÜLES

Figyelt kérdés

Elhagytuk a kendőnket amit a c&a-ban vettünk füles feje van a közepén és csikos az alja a kendőnek!

Itt békéscsabán nincs már nekik.esetleg valakinek van akinek már nincs szüksége rá?


2013. nov. 29. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

holnap megyek C&A-ba (egyébként is mennék), és megnézem, hogy van-e (Budapest, Corvin plaza). ha van, akkor elrakatom és egyeztetünk hogy tudom eljuttatni!


ismerős a helyzet, hogy micsoda tragédia tud lenni a szundikendő hiánya!:(

2013. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom melyik az, mert nekünk meg majdnem ugyanolyan van, csak Tigrises :)

Sajnos Tigrisest már jó ideje nem kapni, én mindig megnézem, mert egyszer már hagytunk el mi is ilyen alvókát és valami szörnyű volt :((((

Ha járok arra, megnézem én is szívesen, addig is sok sikert és kitartást! :)

2013. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a fajtát, de esetleg nem ilyen?

[link]

2013. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

sajnos nem jártam sikerrel, nincs már nekik.

2013. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Kedves Anyukák! 3-as!már én is néztem ezt nem ez az! 2-es neked is megköszönöm ha látnál!1-es köszi hogy megnézted!

Valaki felvette utánunk .egyböl vissza fordultam 3 utcára de nem becsületes volt az illető :(

2013. dec. 1. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!