Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyuka sötét szem sötét...

Ha anyuka sötét szem sötét haj, apuka pedig világos haj kék szem, akkor a baba valószínűleg.!?

Figyelt kérdés
tudom h a genetika nem ilyen egyszerű dolog,de mégis ha van ilyen tapasztalat akkor érdekelne.egyébként első baba és fiú lesz...
2009. nov. 21. 21:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Vagy a postástól? :)

Bocsi, nem tudtam kihagyni!!! :)

2009. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

:)

Igen ezt megkapom mindig!Mindig mondják neki hogy milyen gyönyörű szeme van,aztán rám néznek,utána apára hogy kinek is van ilyen szeme,aztán jobb esetben beszolnak,rosszabban pedig gondolom hogy miket gondolnak... De én tudom hogy mi az igazság ugyhogy nem érdekel mit gondolnak. :)

2009. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nem akarok anekdotázni, csak néileg a genetikához vág, lehet hogy valaki hallott is erről. Volt egy "normál"házaspár, és gyermekük fogant. Volt nagy öröm, aztán a 9. hónapra kibújt. születése után pár nappal kezdett bebarnulni a gyerek és ha nem is csokibarna, de olyan néguska lett... Na, a férj rögtön pattogott, hogy te cafka kivel csaltál meg... a szegény asszonyka meg csak sírt , sírt és esküdözött, hogy senkivel. Nah,a lényeg, hogy elváltak. Évekkel később derült ki valahogy, hogy vagy a nő vagy a pasi felmenői között afroamerikai volt, magyarán néger és ezt "örökölte" a gyermek.... és van ilyen.
2009. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én is hallottam erről,néger baba fehér szülőknek...nem lehetetlen...de nagyon ritka.
2009. nov. 21. 21:50
 15/24 A kérdező kommentje:
a vércsoport is hasonló téma.apu és anyu is Rh+ én pedig Rh neg.Egyébként is mindenkinek a sajátja a legszebb...
2009. nov. 21. 21:57
 16/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a felállás, kivéve, hogy apukának közép barna a haja. 10 hónapos kisfiunk szőke, kék szemű. A férjem szülei világos szeműek, az én szüleim barna szeműek. Egyedül egy kék szemű nagymamát tudok felmutatni, aki minden egyes unokánál és dédunokánál reménykedett, hogy majd most lesz egy kék szemű. 5 unokája és 2 dédunokája van, de csak a kisfiam lett világos szemű.
2009. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Anyunak, apunak zöldes-barnás szeme van, mi a tesómmal mindketten kék szeműek lettünk, a nagypapa szemét örököltük.
2009. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Vagyis a szemének a színét. :-)
2009. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nalunk hasonlo a helyzet, mint nalatok, en barna haj/barna szem, Apa mostmar barna haj (szoke volt gyereknek es vilagosbarna kesobb) es vilagoskek szem. A kisfiunk barnas haj (most kezd mar barnulni, eddig szokesbarna volt) es sotetkek szem. Szoval nem lett barna szeme, de nem is vilagoskek, mint az apjanak, hanem szep sotetkek (ilyen senkinek sincs egyik csaladban sem). 18 honapos, szoval szerintem a szemszine mar nem fog valtozni.
2009. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Annyira érdekes dolgok ezek...belső tulajdonságokat örököltek a babák?hogy látjátok?
2009. nov. 21. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!