Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyuka sötét szem sötét...

Ha anyuka sötét szem sötét haj, apuka pedig világos haj kék szem, akkor a baba valószínűleg.!?

Figyelt kérdés
tudom h a genetika nem ilyen egyszerű dolog,de mégis ha van ilyen tapasztalat akkor érdekelne.egyébként első baba és fiú lesz...
2009. nov. 21. 21:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia


Én barna hajú és szemű vagyok, párom szőke kék szemű.Kisfiúnk szőke hajjal kék szemmel született, 4,5 hós a szeme világosodott a haja pedig még mindig szőke.

2009. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani a "régiek": Ha az első gyerek lány, az az apjára, ha fiú, az az anyjára hasonlít majd. Nálunk ez abszolút igaz és a körülöttem élőknél is nagyon megfigyelhető.

Persze nem mindig igaz,ez nem szentírás, biztos tudnátok ellenpéldát, én is tudok. :)

2009. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a felállás és a kislányunk még kékebb szemmel és még szőkébb hajjal rendelkezik mint apukája. Most 17 hónapos a szeme szerintem kék marad, a haja egy kicsit sötétedett már.
2009. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amiket még örökölt a lányunk (egy az egyben): apa lábújjai, lábfeje, lábtartása, szája. Anya: szeme, szemöldöke, kézfeje + újjai, homlokráncolása, sarka.
2009. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!