Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kislányom már 2 hete...

7 hetes kislányom már 2 hete szortyog. Nem lázas, nem köhög, csak folyamatosan tele van az orra. Voltunk dokinál, nasivin cseppet és orrszívást javasolt. Mit tehetek még, hogy meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Szopizni gond nélkül tud,folyamatosan gyarapszik,de nagyon bosszant,hogy már ilyen hosszú ideje tart nála ez a nátha.Ti mit szoktatok használni ilyen esetekben?
2013. dec. 2. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel küzdünk...

Nekünk is ugyanezt mondta a doki.

Védőnő szerint adhatok neki c vitamint (cebion cseppet 2×3-at), de a doki erről is lebeszélt, mondván nagyon savas, még ne terheljem vele a kis gyomrát.

Mi annyit tettünk még, hogy két-két vaskos szótárral van az ágya megdöntve, hogy könnyebben kapjon levegőt.

Jobbulást! (És bocsi, hogy konkrét tanáccsal nem tudtam szolgálni, én is várom a praktikákat)

2013. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen szinű a váladék? ha csak átlátszó és nem zöld, vagy sárga, akkor én nem erőltetném a nasivint, mert az csak tönkreteszi a nyálkahártyát.

orszívás előtt fúj be neki egy kis tengervizes orrsprayt (irass fel a dokival, vagy pl sterimar)

a legjobb gyógyszer neki ilyenkor az anyatej.

2013. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja az én lányom 6 hetes
2013. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan orrszivót vettünk ami porszivóhoz csatlakoztatható, nagyon jó, kisziv mindent :) infravörös làmpàzni is lehet ill kamilla felett gőzölni a babával együtt.
2013. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is volt ilyen, három hétig folyamatosan szörcsögött a kisfiam de enni azért tudott szerencsére. Sterimar-ral kellett fújni neki és szívni, szívni. A mi orvosunk is csak ennyit mondott. Ja meg mellette Cebion csepp. Nasivint csak egy hétig használhattuk mert nem jó a nyálkahártyának de végül is enélkül is elmúlt nagy nehezen. Ha zöld lenne vagy sárga akkor vidd vissza azért megnézetni.Jobbulást!
2013. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!