Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyek cipőt a babámnak?

Mikor vegyek cipőt a babámnak?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom, és 1 hete tette meg az első önálló lépéseit. Azóta már megtesz 10-15-20 lépést is, de ha lehuppan, akkor mászva közlekedik tovább. Majd újra feláll és lépeget. Mikor kell a lábára cipő?
2013. dec. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bentre nem kell cipő. Kintre akkor, amikor már kint is járkál.
2013. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy bentre nem kell cipő.

De kint hogy fog járkálni, ha nincs cipője? Egyáltalán nincs cipője, így nem teszem le kint (az overál tutyija van a lábán, ha kimegyünk sétálni).

2013. dec. 2. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Húha, ha nyár lenne, akkor egy puhatalpú kocsicipő bőségesen elég lenne, de ebben az időben! Értem a problémádat, kérdező.

Én a helyedben bemennék egy (anyagiaktól függően) egy gyerekcipő boltba, mert ott gyakorta hozzáértők dolgoznak, és ők szakmai segítséget nyújtva tudnak neked lábbelit ajánlani.

2013. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kint télen nyilvánvalóan akkor tenném le, ha bent már viszonylag stabilan jár és ha elesik feláll. Ekkor viszont már csakis jó minőségű cipőt adnék a lábára. 1. vagyok.
2013. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! Akkor várunk még. Úgy fogom csinálni, ahogy írtad, utolsó. Ha már bent nagyjából stabilan fog járni, kap egy cipőt.

Nektek egyébként mennyi idő telt el az első önálló lépések és a stabilan járás között?

2013. dec. 2. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
1 eves a kisfiam ma vettem neki eloszor cipot. Itthon sokat setalgat, mar ugy latom inkabb setal mint maszik. Persze meg sokat maszik. Viszont szeretnem neha kivenni a babakocsibol egy kicsit setalgatni es nekunk se volt ciponk igy gondoltam most mar kell. Kb 2 hete mar lepeget most mar vmennyire stabilan setalgat.
2013. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!