Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok már neki almát?

Adhatok már neki almát?

Figyelt kérdés

Kislányom csak tápszeres, csütörtökön lesz 4 hónapos.

Jövő hét csütörtökön megyünk dokihoz havi méreckedés miatt.

Adhatok már neki holnap alma levét, vagy várjam meg a csütörtököt, vagy esetleg a jövő hét csütörtököt, hogy mit mond a doki?

Elég husi a babám, 2,5 hete már 8kg volt, ezért is szeretnék neki már mást is adni a tápszeren kívül.

Mi a véleményetek, mikor kezdjem el? Köszönöm.


2013. dec. 2. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én várnék, kérdezd meg a dokit, viszont tényleg husika lehet, mert a fiam 8 hós, és most 8 kg. Persze ez alkati dolog, de szerintem korai még 4 hósan az alma.
2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha, szerintem nyugodtan elkezdheted. Én ugyanezen okok miatt 3 hónaposan kezdtem el-védőnői javaslatra!
2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kaphat almát.
2013. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaphat almát, de én rákérdeznék mit tanácsol a védőnő meg a doki. Például a mi védőnőnk a zöldséggel ajánlotta kezdeni a hozzátáplálást.
2013. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam szerdán lesz 4 hónapos, és ma egy hete kezdtem el neki almát adni, ugyanebből az okból. Vasárnap volt 7220 g :)))
2013. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!