Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ismerős - akinek több...

Egy ismerős - akinek több gyereke is van - azt kérdezte, hogy az 5 hónapos gyerekem a nappal nagy részében még alszik, ugye?

Figyelt kérdés
Nagyon meglepődtem, szerintem igen ritka lehet, ha egy ekkora gyerek még a nappal nagy részét végigalussza. Tapasztalatok?
2013. dec. 2. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam javarészt végigaludta :D
2013. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondd, hogy viccelsz :) 5 hónapos, nem hetes!
2013. dec. 2. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónaposan is alig aludt napközben, ő abszolút a másik véglet
2013. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a szomszêd kiskánya is örökkê alszik,öt hôs. az ên lànyom öt hôsan 3*20 percet aludt.
2013. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim is 5 hónaposan még szinte egész nap aludtak, bár most is nagyon jó alvók :-)

Most 11 éves, és 3 éves

2013. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3x 2 órákat aludt a fiam napközben.
2013. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. 5 hónaposan még elég sokat aludtak nappal. Olyan 6 hós koruk után kicsivel alakult ki a napi 2-3szori rövidebb alvás.
2013. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos sincs még a kislányom, 11 hetes... Alig alszik valamit napközben... Összesen ha alszik egész nappal 3-4 órát, akkor azt mondom, hogy sokat aludt. Éjszaka viszont alszik egyhuzamban 4-5-6 órát is. Változó. Viszont nagyon nehezen alszik el mindig sajnos.
2013. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem volt soha nagy alvó, most 8 hónapos és talán 2-2 és fél órát alszik maximum egy nap. 5 hónaposan négyszer aludt fél-háromnegyed órákat.
2013. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposom van, hogy csak egyszer alszik egy nap, szóval nem egy nagy alvó, de azért tud jó nagyokat aludni és ha majd örökmozgó lesz, szerintem visszaemlékezve már kb úgy fog tűnni mintha végigaludta volna a napot. :)
2013. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!